Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz felmondani 2 hónap után...

Gáz felmondani 2 hónap után óvónőként?

Figyelt kérdés
Sajnos a fizetésből nem jövök ki, albérletben élek és alig marad valami a hónap végére. A másik pedig az, hogy nem érzem magaménak a szakmát, ami nem csak nekem, de a gyerekeknek se lenne jó hosszabb távon, mert ők is megérdemelnek egy olyan óvónőt aki szívvel- lélekkel a szakmájának él. Az a baj, hogy tudom, nincs másik jelentkező, akit fel tudnának most venni(a vezető mondta) és emiatt kicsit rosszul érzem magam, hogy a felmondáson gondolkodom. Őket sem szeretném cserben hagyni, de a próbaidőm alatt muszáj felmondanom mert én ezt nem tudom tovább csinálni. Nagyon nagy bunkóság ott hagynom az ovit?

2021. szept. 6. 07:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Inkább a szüleid felé bunkóság, akik 4-5 évig finanszíroztak, amíg tanultál. Az alatt az 5 év alatt senki sem mondta neked, hogy éhenhalásra sem elég a fizetés??

Ne add fel 2 hónap után, menj el feketén bébiszitterkedni, biztosan vannak ott szülők, akiknek szüksége lenne rá.

Nem feléjük lenne gáz, hanem azért, mert ennyit tanultál érte majd 2 hónap után simán feladod.

2021. szept. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, do it.
2021. szept. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Igazából magamnak álltam a sulit, az egyetemhez nagyon közel laktam akkor így kb semmibe nem került, csak a kajára költöttek, azt meg ösztöndíjból és diákmunkából fizettem. A gyakorlat teljesen más volt, ott nem láttam át az egészet a heti 2-3 óra alatt. Itt 7-17:30-ig bent vagyok folyamatosan minden nap és még ezek után is hazaviszek minden papírmunkát, mindezt 145000ft-ért. Semmi szabadidőm nincs itthon. Mindig diákmunkáztam de a fizikai munkáktól nem voltam ennyire kimerülve mint ettől és nem igazán megy a gyerekek fegyelmezése sem, tiszta ideg vagyok minden egyes nap, ami se nekem se nekik nem jó.
2021. szept. 6. 07:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, sok ilyen van. A fiamnak három év alatt 8 óvónője volt, az utolsóknak már a nevét se voltam hajlandó megtanulni.


Mindenki pénzből él, ha valami jobban fizet, csináld azt.

2021. szept. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
nem
2021. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Rokonlány is megcsinálta az óvodapedagógusit, sőt még a mestert is. A suli alatt ő se foglalkozott nagyon a várható fizuval, de az első munkahelyén őt is arculcsapta a valóság, hogy 145k a plafon, sok meló, nagy felelősség. Volt csoporttársa, aki magánoviba ment, ott se sokkal jobb, ott 180at adtak neki, plusz mivel fizetős, a szülők elvárták, hogy körül legyenek rajongva ők is meg a csemetéjük is, meg nagyon sokszor bunkók voltak, szóval ahhoz meg gyomor kell.

Valamit nagyon sürgősen kell csinálni a köznevelési bérekkel, mert se óvónő nem lesz, se pedig tanár.

2021. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Mondd el a vezetőnek, hogy miért gondolkozol a felmondáson és hátha a bértáblán túl át tud csoportosítani némi pénzt.
2021. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Nézz körbe magán babyszitter szolgáltatók között, ott keresnek, ha beszélsz nyelvet akkor simán megkeresed ennek a dupláját is.
2021. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem gáz. Gyárban 2.5 hét után mondtam fel. Na az tényleg gáz volt
2021. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz felmondani, erre van a próbaidő - de kérdés az, hogy van-e a környékeden jobban fizető munka vagy ehelyett a nagy semmi lesz?
2021. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!