Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz felmondani 2 hónap után...

Gáz felmondani 2 hónap után óvónőként?

Figyelt kérdés
Sajnos a fizetésből nem jövök ki, albérletben élek és alig marad valami a hónap végére. A másik pedig az, hogy nem érzem magaménak a szakmát, ami nem csak nekem, de a gyerekeknek se lenne jó hosszabb távon, mert ők is megérdemelnek egy olyan óvónőt aki szívvel- lélekkel a szakmájának él. Az a baj, hogy tudom, nincs másik jelentkező, akit fel tudnának most venni(a vezető mondta) és emiatt kicsit rosszul érzem magam, hogy a felmondáson gondolkodom. Őket sem szeretném cserben hagyni, de a próbaidőm alatt muszáj felmondanom mert én ezt nem tudom tovább csinálni. Nagyon nagy bunkóság ott hagynom az ovit?

2021. szept. 6. 07:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
90%
Azért van a próbaidő hogy nyűg nélkül le lehessen lépni ha valami mégse jön be,nem gáz.Ennyi pénzért nem csoda hogy kb senki sem akarja csinálni de nálad még ki is derült hogy nem jön be a szakma akkor meg főleg ne csináld.Viszont a helyedben csak akkor mondanék fel ha már biztosan felvennének egy másik munkahelyre mert akármennyire rossz a munka,munkanélküliségbe kilépni nem bölcs döntés.Nézz másik állást ami jobb,és ha felvennének csak akkor mondj fel.
2021. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!