Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Voltatok már olyan helyzetben,...

Voltatok már olyan helyzetben, hogy jártatok interjúra folyamatosan, de nem tudtátok magatokat eladni, így gyárba, meg árúfeltölőnek sem kelletetek, ilyenkor mit csináltatok?

Figyelt kérdés

aug. 31. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
munkaközvetítő irodák, napi bejelentés. Nem voltak interjúk :D
aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem voltam.
aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Még nem.
aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ki az aki már volt?
aug. 31. 18:25
 5/9 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
40%
Sose voltam két munka között, mert sose mondtam úgy fel, hogy ne lett volna már meg az új hely.
aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Mindenki volt állastalan csak van aki beismeri és van aki nem.
aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#6 hat ja, senki nem dolgozik szuletesetol kezdve.
aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Azt hittem leesett, hogy a munkaerőpiacra kikerüléstől számítva gondoltam, de akkor ezekszerint annyira kevés lehet az IQ-d, hogy még ez sem ment.
szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 nem esett le, hiszen az baromsag lenne, rengetegen nem voltak allastalanok a munkaeropiacra kikerulestol szamitva.
szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!