Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az esetek többségében inkább...

Az esetek többségében inkább apróságon múlik, ha nem vesznek fel/jutunk tovább egy állásra jelentkezés esetén vagy általában valami nagyon red flag dolog miatt utasítanak el?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, melyik eset a gyakoribb?

Én már mondhatni rutinos álláskereső vagyok, sok kiválasztási folyamatban részt vettem, de az közös, hogy indokot sosem mondanak, hogy miért nem én, még ha utólag rá is kérdezek, akkor sem.

Volt már hogy legutolsó sokadik kör végén hullottam ki, volt, hogy egy szakmai teszt után, volt, hogy már a HR-es telefonos előszűrés után, vagy pedig ahogy legtöbbször van, nulla visszajelzéssel.

Tök jó lenne tudni, hogy ilyenkor az egész személyem és szakmai multam egy nagy, kukába való szemét vagy csak simán mindig van valaki, aki épp egy kicsivel profibb vagy felkészültem vagy jobban eladja magát?



aug. 30. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Mindkettő előfordulhat.

Sőt, akár az is, hogy a HR-es hülye, és érzés alapján ítélt, mit tudom én, túl kackiás a bajuszod.

aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem árufeltöltőnek sem vettek fel, az állásinterjún nem panaszkodtam sem a fizetésre, sem arra, hogy túlórázni kell majd, mindenre azt mondtam, hogy megfelel nekem, mégsem vettek fel... Most akkor ember legyen a talpán, aki ezek után meg tudja mondani, kit vesznek fel, mi alapján válogatnak...
aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 IgaziÚriember ***** válasza:
0%
Ilyet sosem tapasztaltam, általában mindig én utasítottam vissza az ajánlatokat, bár fontos megjegyezni, hogy én egy rendkívül piacképes, komoly szaktudással és végzettséggel rendelkező egyén vagyok, nem holmi proli akiből akad 150 másik jelentkező. Örülnek ha a cégekhez ekkora szaktekintély jelentkezik mint én vagyok, sosem ghostingoltak.
aug. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!