Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az OTTO Works Force céggel...

Az OTTO Works Force céggel kapcsolatban tapasztaltatok bizonyos furcsaságokat, akár jelentkezéskor, akár kintlét alatt?

Figyelt kérdés
Nekem először is, mikor elkezdtem hollandiai munkák után járni, Facebook-hirdetésre jelentkeztem, és valahogy egy szlovák visszajelzést kaptam (pedig van magyar kirendeltség). Mivel ekkor még nem értettem az okát, ignoráltam. Na mind1, nem is ez volt a buktató. Hanem, amikor egy magyar közvetítőn keresztül próbáltam jelentkezni OTTO-s hirdetésre, a nemzetközi ügynökség visszautasította, mert már fent voltam a listájukon, így nem fogadták. Ez kétszer is megtörtént, 2 hét elteltével. Aztán közvetlenül az OTTO-n jelentkeztem munkákra, visszahívást kaptam ismét a szlovákoktól, persze akkor, amikor foglalt voltam. Amikor én próbáltam visszahívni, nem volt elérhető. DE elkezdtünk levelezgetni angol nyelven, hétfőn ismét visszahívtak, de akkor, amikor betanításon voltam egy napi bejelentéses munkán. Aztán próbáltam este 5-kor, másnap reggel is hívni, (írtak is, hogy hívjam, ha szabad leszek), vagy nem volt elérhető, vagy kinyomta. Aztán le is lett állítva a jelentkezés. Ezek alapján kissé furának tűnik ez az ügynökség. Ha előre tudtam volna, hogy fel sem kellene regisztrálnom külön rájuk, vagy később, hogy otthon kéne ülnöm, nem elmászni alkalmi munkára, meg ügyintézésre, kissé másképp szervezem a dolgokat.

#OTTO Works Force
júl. 19. 00:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Még ezek után se esik hogy átverés és még kérdést is kell írnod erről?
júl. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!