Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Internetkihagyást tapasztaltat...

Internetkihagyást tapasztaltatok már bizonyos személyek esetén?

Figyelt kérdés
HA anyám elmegy a szobám előtt mindig elmegy pár másodpercre a net. Jelzi a fb, játékból is kiléptet. De mindig akkor. Először azt hittem csak véletlen, de véletlen időpontokban is ugyanez van.

2023. okt. 13. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem lehet, hogy közben lekapcsolja a beltéri egységet ?
2023. okt. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Elektromos jeleket bocsájt ki a feszültség miatt és ez megzavarja az elektromos berendezéseket.
2023. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Gyenge a wifi jel, es ahogy valaki elmegy a geped meg a router kozott, leszakadsz.
2023. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam ugyan ez van, csak nem anyám állítja le, hanem én és nem én vettem észre,hanem az ismerőseim. Ha a közelükbe mentem elkezdett akadozni az internet.

Egyszer bementem az okmányirodába és felidegesített az egyik alkalmazott, azt hittem felrobbanok. Neki is leállt a számítógépe meg a másik kettőnek is aki mellette volt. Olyan is történt, hogy kamerán keresztül beszélgettem egy ismerősömmel és hirtelen lekapcsolt a gépem, mikor

vissza hívtam azt mondta az övé is magától lekapcsolt. Még régebben elmentem aura fotózásra és ugye rá kellett tennem a kezem valami érzékelőkre, ahogy hozzá értem azonnal lekapcsolt a gép. A feszültség biztos befolyásolja a kettes jól írta. Azon kívül még nem tudom mi,talán a magasabb rezgésszint vagy egy entitás jelenléte.

2023. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es azt tudni kell , hogy pár hónapja volt egy kisebb balesete.

Amúgy egyes, nem ért annyira a szgépekhez

2023. okt. 13. 18:38
 6/9 anonim ***** válasza:
4 es vagyok. A balesete óta van ez nàla ? Megvàltozott a viselkedèse ? Làtod,èn erre nem is gondoltam,hogy talàn nàlam is emiatt lehet ez az egèsz. Kb. 10 èves voltam mikor 3 napig nem voltam magamnâl, utàna fura dolgokat kezdtem el làtni estènkènt. Aztân 5 ève meg volt egy jò nagy balesetem ,amibe majdnem belehaltam,vakìtó fènyben voltam ès nagyon nem akartam visszajönni,olyan nyugalmat csendet ès bèkèt mèg soha nem èreztem mint akkor.
2023. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Röntgen? Vagy már nincsenek ilyesmi 'mellekhatasai'?


Amúgy előfordul, ha feszült az egyik családtagok O is okoz hasonlókat. De csak a gyengébb áramkörökkell. Pl kis szr filléres elemes lámpán amit hangulat fénynek használok.

2023. okt. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es volt orvosnál. most gyógyul.
2023. okt. 14. 09:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor inkább az az oka.

Volt egy gyerek akinek a gépe szrt be miatta. Mármint akadozott a játék. Amíg vizsgálták. +2 hét

Se előtte se utána sem tapasztalt hasonlót.

2023. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!