Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 interjún voltam egy cégnél,...

3 interjún voltam egy cégnél, nem vettek fel. Most megint meghirdették ugyanazt a pozíciót, jelentkeztem. Voltál már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Tavasz körül interjúztam egy full pályakezdő állásra, ahol az utolsó előtti körig jutottam (mint utólag kiderült az utolsó körben már csak az ajánlattétel lett volna és a hr visszajelzései alapján alkalmas jelölt voltam). Most megint láttam meghirdetve ugyanazt a pozíciót, úgyhogy megpályáztam. Nem várok csodát, inkább azon lepődnék meg, ha történne valami érdemi, de az a típus vagyok, aki küzd a végsőkig és nem tudtam megtenni, hogy ne jelentkezzek. Voltatok már hasonló helyzetben? Mi lett a végkifejlet?

aug. 7. 00:57
 1/8 A kérdező kommentje:
+ Leginkább magamnak akartam ezzel a jelentkezéssel bizonyítani, hogy le tudom küzdeni a büszkeségemet és ha igazán fontos nekem valami (mint ez a pozíció volt), akkor igenis le tudom nyelni a békát. Vállalati oldalról nyilván semmi elvárásom nincs ezek után, de a neten azért vannak sztorik, hogy kit hányadjára vettek fel, ezért érdekel a ti tapasztalatotok is.
aug. 7. 01:02
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Tavasz már régen volt, nem két hete. Persze hogy jelentkezz újra! Mi vesztenivalod lenne? Semmi.
aug. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen: minél többször be kell/lehet adni a jelentkezést.
aug. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanarra az állásra? Nem. Nem voltam még ilyen helyzetben. Elsőre is felfogom ha nem kellek. Nem alázom meg magam.
aug. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

4-es, mi megalazo van azon, hogy maximum nem hívják fel? Mert ezt a legrosszabb verzió, ami előfordulhat.


Es tavasz óta jogosan gondolhatjak úgy, hogy már elhelyezkedett, és inkább új pályazatot írnak ki.


Most tényleg, mi az a megalazo, írd már meg lecci, ami történhet?

aug. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem megalázás. Nekem is volt ilyen. Februárban nemet mondtak, majd ők hívtak fel szeptemberben.
aug. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem baj, akit kitesznek az ajtón, az bemaszik az ablakon. Jól tetted!
aug. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

Első alkalommal elutasítottak, majd akit felvettek, 2 hónap után megváltak tőle. Ismét meghirdették az állást, akkor nem jelentkeztem rá, felvettek máshová határozott időre, de miután az a munkaviszonyom letelt, ismét meghirdették az állást, na, akkor ismét jelentkeztem, fel is vettek, és kb. úgy vártak, mint a messiást. Amúgy pocsék hely volt.

aug. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!