Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi most a bruttó fizetése...

Mennyi most a bruttó fizetése egy teljes munkaidős, OKJ-s bolti eladónak? Nem élelmiszer, inkább ruha vagy lakás felszerelés.

Figyelt kérdés

aug. 28. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
326.000, de ez üzlet függő is, van ahol esetleg adnak többet is. Esetleg még ugye ezen felül juttatások.
aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Garantált bérminimum.
aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
#2: Miért lenne garantált bérminimum...? Diplomás talán a bolti eladó...?
aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

garantált bérminimum = szakképzett vagy diplomás minimálbér


Persze nyilván ez kikerülhető azzal, hogy egy szakképesített eladót ilyen pozícióba alkalmaznak, de betanított munkásnak jelentik be. Az Auchan is ezzel cigánykodott, hogy szaképesített eladóknak ne keljen tavaly már decemberre emelést fizetni.

aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sziasztok,én kínai ruházati üzletben dolgoztam ,mint árufeltöltő .

A főnököm először 177000 bruttóról adott szerződést. (Nem annyit kaptam csak annyit írt bele)

Rájött ,hogy ezzel megb***ák.

Utána 266800 bruttó lett a szerződésembe írva..

25 év alatti vagyok,( szja ) adómentes,a fizetésemet sem úgy adta oda,nem vonhattak volna sokat,de mégis..

És álandóan ki-be jelentgetett,hogy 3 hónap próbaidő után ne kelljen fizetést emelnie.

Úgy volt vele ,hogy "így soha nem tellik le a próbaidőm"...

aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
minimálbér + jatt
aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

190 ezer netto.

Bérletet semmit nem álltak.

"Borravalót" nem rakhattam el,mert az őket illeti .

7 napból 7 et dolgoztatni akart.

aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!