Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Leszázalékolt embert miért...

Leszázalékolt embert miért nem vesznek fel a nyílt munkaerőpiacra? Miért kizáró ok?

Figyelt kérdés
aug. 28. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert van helyette nem leszázalékolt ember.
aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Munkától és leszázalékolás okától függ.


Egy mozgássérültet nem fognak felvenni olyan munkára, ahol jönni-menni kell vagy olyan munkahelyre, ami nincs akadálymentesítve.


Van ahova felvesznek leszázalékoltat ha van megfelelő képzettsége, tudása, tapasztalata.

aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is le vagyok százalékolva, de bárhova felvennének, ahova meg van a tudásom. Nem is látják ezt, nem értem a kérdést.
aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromság. Attól függ mitől van leszázalékolva. Egy kerekesszékes az 100%-os rokkantságit kap. De hozzánk (kutatás-fejlesztés), örömmel felvennék, mert teljesértékűen el tudja látni a feladatot, raádásul még munkáltatói járulékot se kell fizetni utána.
aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3: De látni fogják mert beírom az önéletrajzba.
aug. 29. 10:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Minek írod bele?
aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért, mert ezt nem szabad eltitkolni. Fő az őszinteség.
aug. 29. 15:56
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg ha nem írnám be, előbb utóbb úgyis kiderülne.
aug. 29. 15:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mivel vagy leszázalékolva. Én kis millió betegség miatt, de biztos nem osztanám meg munkatársaimmal, hogy hé amúgy én le vagyok százalékolva.
aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!