Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A műtőssegéd munkakörben a...

A műtőssegéd munkakörben a gerincferdülés kizáró ok?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ajánlatot, hogy átképzéssel mehetnék, csak éppen tartok tőle, hogy emiatt nem lennék alkalmas. Idegileg, gyomorral bírnám, de emiatt vannak kétségeim. Viszont nagyon jól fizetne.
2022. okt. 26. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettől függetlenül bírsz nagyobb súlyokat emelni anélkül, hogy bármi bajod lenne, akkor nem lesz gond.
2022. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes módon tudok. Megfelelő, stabil lábbeliben sok kilométert legyaloglok, amit még sem érzek. Mondjuk elég sokat is erősítem a gerincmerevítő izmaimat és a hasamat, hogy a lehető legstabilabb legyek ebben az állapotban.
2022. okt. 26. 21:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint meg sem érzek.
2022. okt. 26. 21:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm a választ! Úgyis majd az alkalmasságit végző orvos fog dönteni. Szép estét!
2022. okt. 26. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A gerincferdülés önmagában nem kizáró ok a fizikai munkára, a kérdés, hogy milyen fokú és hogy okoz-e panaszt. Sokaknak egy nagy S betű a görbület, ami kiegyenlíti magát és emiatt nincs annyi panasz, másnak pedig fáj a hàta, mert úgy csabarodott el a csigolyája. Szóval úgy is kikérdez majd az oevos erről, de szerintem nem lesz gond.
2022. okt. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!