Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Késtem 3 órát a munkahelyről,e...

Késtem 3 órát a munkahelyről,ezért elküldhetnek?

Figyelt kérdés
Az autómmal volt probléma ,3 órát késtem,kis vita volt belőle. Túlóra keret van nálunk,van túlórám,ezert elküldhetnek? Vagy le vonják a túlórából?
aug. 24. 09:24
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
100%

késtem én már nem 1x sokat. semmi se lett.

néha volt leb***ás. következmény nélkül. de volt hogy még az se volt.

aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
63%

3 oldalon keresztül mesélgetik a hülyeséget az emberek egymásnak, miközben ez teljesen munkahely függő. Nyilván egy szoftver fejlesztőt nem fognak elküldeni azért mert késik, de egy szalag munkást már jó eséllyel. Minden attól függ mennyi jelentkező van az adott állásra...


De a válasz a kérdésre az igen. Jogilag ezért megteheti, hogy elküld ha akar.

aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szalagmunkást sem csak szólok. Nem a munkakörtől függ, hanem a főnöktől barom.
aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
26%
Hiába veritek itt a nyálatokat, kirúgják majd a csicskát mint a kismacskát kakálni.
aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
63%

#22-es: 1 ilyenért még nem lehet elküldeni.ha el akarják küldeni, írásba kell adni a lecseszést (írhatott volna azonnal sms-t, vagy 6-kor jelezhette volna a kisfőnöknek ha jól értem - egyiket se tette meg, ezért lehet(ne) írásbeli figyelmeztetést adni).

kirúgni majd a 3-ik írásbeli letolás után lehet.

ha nagyon genya akar lenni a munkáltató, kitalálják, hogy a késés miatt X. ft anyagi kár keletkezett és ezt ráverik az illetőre, akkor úgyis elmegy magától.

postoló: ennek semmi köze ahhoz, hogy hány túlórád volt, itt az, hogy nem jelezted időben az a baj, azt tudják rád húzni ha akarják.

aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
6 felé hívtam a kisfönököt,ő nem szólt semmi rosszat,hát valamilyen szinten emberek vagyunk,előfordul
aug. 27. 13:59
 27/28 anonim válasza:
Ezt az elöfordul dumát azért mondtad a főninek is! Vagy ha mégis repülőüzemmódot kapsz ugyanígy fogod magad előadni h emberek vagyunk. Elromolhat stb vagy csak itt vinnyogsz?
szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nyugodj le nem rúgták ki, nem jött össze.
szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!