Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Késtem 3 órát a munkahelyről,e...

Késtem 3 órát a munkahelyről,ezért elküldhetnek?

Figyelt kérdés
Az autómmal volt probléma ,3 órát késtem,kis vita volt belőle. Túlóra keret van nálunk,van túlórám,ezert elküldhetnek? Vagy le vonják a túlórából?
aug. 24. 09:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Be se mentem volna 3 óra késés után. Írják ki szabinak azt a napot.
aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
De tájekoztattad közben a főnököd, hogy mi a helyzet, miért nem leszel ott munkakezdésre és kb mikorra érsz oda?
aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hajnali 4-re járok,így munkatársamnak szóltam,főnöknek 10 körül írtam,de bele írtam,hogy hajnalba nem szerettem volna zavarni
aug. 24. 11:20
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a hajnali 4 meg a 10 óra között elég nagy a különbség :D

Plusz hajnali 4 kor is tudsz egy üzenetet írni hogy hé főnök, a semmi közepén ragadtam, nem hinném hogy időbe be tudok érni.


Nem hinném hogy csak ezért lapátra tennének, főleg ha ez egy egyszeri eset, de szerintem tiszta, időbeni kommunkikációval el tudtad volna kerülni a vitákat.

aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A hónapba van 52 túlórám,csak nem lesz gond
aug. 24. 13:24
 6/28 anonim ***** válasza:
29%
biorobotokat nem rúgják ki
aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
6:téged sem az eszedért szeretnek
aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Lehet megmaradsz ha tényleg ennyi túlórád van
aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
igen
aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hát egyszeri alkalom volt. Egyenlőre nem tudok meg semmit,de véleményem szerint,bárkinek lehet bármi problémája,sajnos ilyen az élet
aug. 24. 20:41
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!