Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Késtem 3 órát a munkahelyről,e...

Késtem 3 órát a munkahelyről,ezért elküldhetnek?

Figyelt kérdés
Az autómmal volt probléma ,3 órát késtem,kis vita volt belőle. Túlóra keret van nálunk,van túlórám,ezert elküldhetnek? Vagy le vonják a túlórából?
aug. 24. 09:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
39%
Tuti lapátra tesznek, nálunk volt egy targoncás csávó, egyszer két órát késett, másnap már nem is kellett jönnie.
aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
És milyen indokkal tesznek lapátra? Mert egyszer elkéstem,mert rossz lett az autóm,legalább bementem amint tudtam
aug. 24. 22:09
 13/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem fognak kirúgni amiatt. Sok itt az ostoba válaszoló nagyon...
aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nyilván nem direkt késtem el,próbaidő alatt is volt,hogy késtem az autó végett,sajnos el tud romlani, de amint tudtam bementem,igaz 3 órával később,de mentem .
aug. 24. 22:59
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
Oké, de ilyen esetben tényleg az az elvárható minimum, ha már az odajutást nem oldod meg (bicajjal, taxival vagy akárhogy), hogy szólsz a főnöknek, hogy mi van.
aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
4re járok,közvetlen felettes 6-ra,értem amit mondasz,de éjjel én nem akarok zavarni senkit,ő nem szólt érte,felette a gyárigazgató van,neki nem tetszett,de én neki se a számát se semmijét nem tudom.
aug. 24. 23:10
 17/28 anonim ***** válasza:
86%
Biztos hogy emiatt nem fognak el küldeni de tanuld meg, hogy a főnök azért főnök hogy a nap 24 órájában elérhető legyen szóval nem számít hogy hajnal 4 van max nem felhívod csak dobsz egy üzenetet ennyi neki tudnia kell hogy még is hol vagy ő nem a rokonod hogy nem akarod zavarni nekem a szerződésemben is benne van hogy azonnal jeleznem kell ha kések vagy nem megyek és szerintem ez minden bejelentett munka helynél így van.
aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Közvetlen helyettesnek jeleztem,ő nem szólt. Szerződésbe is így van,neki kell szólni,az más kérdés higy a fonoknek tetszik-e
aug. 25. 10:02
 19/28 anonim válasza:
66%

X kollegám kismilliószor késett órákat. igen, órákat. nem egyszer és nem kétszer és nem háromszor de nem is 10x. sokkal többször.

és még itt van. évek óta.

aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Bukfenc lesz öcsi, repülni fogsz mint a darumadár, lol.
aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!