Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi értelme van annak,hogy...

Mi értelme van annak,hogy elmegy az ember mindennap melózni,és kb arra elég a fizetés,hogy egyen,igyon,mosson,fürödjön,fizesse a számlákat,lakbért,gyógyszert,bérletet stb.és kifújt. És ez megy állandóan,megtakarítani alig épphogy lóf.értelme van?

Figyelt kérdés

aug. 17. 21:36
A kérdező szavazást indított:
Nincs értelme gyakorlatilag
Van értelme
24 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Nincsen értelme mert megtakarítani is szükséges lenne, mert anélkül halálig dolgozhat az illető. Erre pedig nem képes az ember.


Úgy kell számolni, hogy az élettartam alatt keletkező költségeket fedezzék az élettartam alatt keletkező jövedelmek.


E jövedelemszint alatt a szakadék vár, efelett pedig felesleges erőfeszítéseket teszünk, mert a halál után nem élvezhetjük a hátrahagyott vagyonunkat.

aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Nagyjából semmi, de elég sokan vannak így ezzel.
aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Miért, mennyit keresel?! Gyári munkában minimálbér? Mert akkor ne csodálkozz…Tovább kellett volna tanulni és akkor lenne normális szakmád, pl. valami irodai, szellemi munka. Érdekes én meg a rokonaim, ismerőseim nem panaszkodunk. Én marketinges vagyok, a párom informatikus, de van a családban HR-es, valamint építész is.
aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Magyarország fele így él, és ez csak rosszabb lesz.


2 év múlva máshova kell tenni azt a bizonyos X-et végre valahára.

aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 a HR-es a kb 400e-ből? HR vezető keres jól, mondjuk azért agyonra nem fizetik őket sem. Nem lehet mindnkei marketinges, HR-es, infos, sem építész.
aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Hogy a NER oligarchái fenséges életet élhessenek.
aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mikor hajnalban ülök a buszon sokszor filózok rajta..Még azt se engedhetném meg magamnak,hogy kórházba kerüljek vagy hosszú időre lebetegedjek. Pedig ez sokszor benne lehet a pakliban. Akkor meg aggódhat az ember,hogy fizeti a számlákat, ha elmarad az nagy gáz,ha a lakbérrel elmarad az szintén,mert akárhogy nézzük fél lábbal az utcán vagyok pl. És becsületesen dolgozok,nem lopok,nem rabolok,semmi...
aug. 17. 22:56
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Mennyi idős vagy ?
aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Ennek semmi értelme nincs, az értelmes ember épp ezért tesz bele egy kis időt és energiát, hogy szerezzen egy piacképes diplomát és tudást, hogy ne napról-napra kelljen élnie... 3 évet kell megnyomni a tanulmányaid alatt és nyugdíjadig élvezheted az életet, ez a lehetőség mindenkinek adott de a sok életképtelen inkább eljár dolgozni nevetséges bérért.


Üdv egy 1,8 millió fizetéssel rendelkező, home officeból dolgozó villamosmérnök

aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Hogy a burzsoá elit jó mulasson.
aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!