Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkakörökben lehet...

Milyen munkakörökben lehet esélyem az alábbiakkal?

Figyelt kérdés

Érettségim van meg egy rendszergazda OKJ végzettségem. A szakmában sose dolgoztam, adminisztrátorként dolgozom jelenleg.

Szeretnék majd a jövőben (1-2 év múlva) váltani és kezdésnek elkezdtem komolyabban foglalkozni az Excellel, a későbbiekben Power Query, Power Bi, VBA(alapszint) a terv. Emellett projektmenedzsmenttel is foglalkozom. (Az OKJ tanfolyamon is tanultam egy fél évet, szerettem). Hetente pár órát tudok foglalkozni tanulással. Ezekről a későbbiekben tanúsítványt tudok szerezni.


Van ennek igy értelme?


/Mi a célom ezzel az egésszel? Nem a milliós fizetés csak egy átlagos fizu, amiből meg lehet élni, mert a nettó 240 nem az. Kb nettó 400-500 elérése már szuper lenne/



aug. 14. 17:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Persze, kaptam szerencsére értelmes válaszokat is, a kommentem csak a gyárat erőltetni próbáló válaszolnak szólt.
aug. 15. 09:54
 12/15 A kérdező kommentje:
válaszolónak*
aug. 15. 09:55
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Inkább neked lehet valami rettenetes nagy bajod, ha itt kell megkérdezned mi tévő legyél..:) Ennyire életképtelen kuplungos lehetsz, 8-as voltam.
aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Jó kérdés volt, én is csatlakoznék a kérdezőhöz, csak én évtizedekkel idősebb vagyok, mint ő. Szintén nincs diplomám. Végzettségeim vannak. De diplomám esélyes, hogy már nem is lesz. Hallottam már ilyet, hogy a diploma az új érettségi. Szerintetek is? Ez elég rossz, mert akkor én tényleg csak takarítónak vagyok elég. Hiszen bármilyen munkára, amire én eddig jelentkeztem és fogok a jövőben is, valószínűleg fel fognak venni egy diplomást.
aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%

"Az egyetemnek nem feltétlenül a papír a lényege mert valljuk be ott csak az elméleti alapokat kapod meg ,hanem az ha jó egyetemre mész akkor lehetőséged van a karriered beindítására azzal, hogy elmész gyakornoknak"


Ezzel csak az-az aprócska szépséghiba szokott lenni, hogy sok helyre csak nappalis gyakornokokat várnak. Én meg levelezőn itt szopok emiatt, mert Junior pozíciókra 0km-s kezdőként tényleg k*rva nehéz bejutni. A kérdező meg valószínűleg nem nappalira menne.

aug. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!