Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkakörök, ahol csak heti 3...

Munkakörök, ahol csak heti 3 napban kell ledolgozni a 40 órát?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan munkaköröket mondani, ahol egy nap 12-14 órát kell dolgoznom, de van 4 szabadnapom a héten?

Számomra sokkal szimpatikusabb az ilyen beosztás. Inkább szívok 3 teljes napot, ha utána akad sok szabad.

Pályaválasztás előtt állok, nő vagyok, egyetemi végzettséget megkövetelő és nagyon erős fizikai munka nem jöhet szóba.

Inkább vendéglátás, adminisztráció, hasonlók…


júl. 8. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezer gyárban dolgoznak 12 órában pont így. Elég borzasztó egyébként.
júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Adminisztrációban nem hiszem hogy találsz ilyet. Vendéglátásnál még talán.

Én ilyennel eddig termelőüzemben találkoztam, ott 3 napig 12 óra, 3 nap pihi, váltogatva az éjszaka és a nappal. Vagy reggel 6-től este 6-ig, vagy fordítva.

júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 nekem sokkal borzasztóbb lenne a 8 óra, minden reggel felkelni, összeszedni magamat stb. Heti 3x bőven elég, akkor letolom és szevasz. Amíg nincs család, szerintem ez élhetőbb. :)
júl. 8. 12:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg hotel recepción nincs ilyen? Mert látok recis állásokat, ahova elég érettségi+angol (azt szerencsére beszélem), csak nem írnak munkaidőt a hirdetésben.
júl. 8. 12:40
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Felejtsd el vállalkozz akkor inkább vagy csak részmunkaidőzz meg alkalmizz ameddig nem bírsz vállalkozni!
júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Párezer ft os órabéreket is felejtsd el mert elviszi a kaja meg a rezsi és mókuskerékbe kerülsz.

Ha máshogy nem megy "piacozz", jobbat nem tudok...

júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kaja rezsi egyelőre nem kell, mert a szüleimmel élek és támogatnak, amíg össze nem szedem magamat anyagilag.
júl. 8. 13:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Vállalkozással az a baj, hogy a műszempilla építés érdekelne, de ahhoz kell kozmetikus suli ami meg 2 év. Akkor még 2 évet nem tudnék rendesen dolgozni.
júl. 8. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!