Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A mostani munkakoromben...

A mostani munkakoromben kezdek egyre inkabb kiegni. Arra jutottam, hogy pihentetnem ezt, es dolgoznek vmi mast. Lehet abban segitseget kerni valahol, hogy milyen munkakörök léteznek, amik passzolnának hozzám?

Figyelt kérdés

5 éves egyetemi képzés után váltanék.

Fontos nekem, hogy legyen kapcsolat munka közben emberekkel, ügyfelekkel.

Ami a lehetőségeimet nagyon beszűkíti, az egy komolyabb látásprobléma.

Ami nekem eszembejutott az az ugyfélszolgálat (kozlekedes es aruszallitas all hozzam kozel mint téma).

Más ötletem nincs.


aug. 7. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak coach-ok akik tudnak ebben segíteni.

Google segít találni.

aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
5 év egyetem után ügyfélszolgálatosnak...? Azt lehetett volna 0 év után is.
aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazad van második válaszoló, de jobb ötletem nincs. Ha neked van, orommel meghallgatom 😃🙃
aug. 7. 21:59
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Így hogy még az egyetemi szakot sem vagy képes specifikálni ahol végeztél nem lehetsz a legélesebb kés a fiókban, jó lesz neked az ügyfélszolgálat vagy a meki, szellemi poziban úgysem alkalmaznának
aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok, hogy ilyen súlyú dolgokat ennyiből képes vagy leszűrni 😁
aug. 7. 23:41
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Azért fontos lenne a jó tanácshoz tudni, hogy az egyetem TF, közgáz vagy építészmérnök...
aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a végzettséged és az eddigi munkaköröd? Pl. valami gazdasági diplomád van, és eddig bérszámfejtő voltál és csak számokkal dolgoztál? Az emberek bére helyett jobban szeretnél még inkább az emberrel foglalkozni? Mert HR területen vannak olyan munkakörök, ahol pl. toborzás, felvételi interjúk lebonyolítása ilyesmik zajlanak, akár még cégen belül is lehet munkakört, feladatkört váltani, ha van rá éppen lehetőség. Ez csak egy példa, szóval tényleg nem mindegy, hogy mi a végzettséged és mennyire szeretnél elkanyarodni az eddigitől.
aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, persze értelek.

Segítő szakmàban-hivatásban dolgozom, ami folyamatos tanulast kivan ezen a terepen ilyen tipusu problemak mellett jelenleg (értsd hazajövök és nekiallok tanulni), és a bonyolult hattertortenetek miatt keves a sikerelmeny ami lökne, lökhetne tovább. A látásprobléma miatt (és mert nem vagyok az az atcsusszanos tipus) rengeteg energiat es idot emesztett fel az egyetem, es mar nagyon faradt vagyok a mindennapos tanulashoz. Es amugy igen, van egy kozgazhoz kapcsolodo vegzettsegem is.

aug. 8. 12:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, ez a HR dolog nem érdekel?
aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a toborzas-kivalasztas nagyon nem az én vilagon. Nem egyszer, nem ketszer pattantam vissza egyertelmuen a latasproblema miatt, igy kb mar elont a szorongas, ha csak szóbakerul a terulet 🙃 én emiatt nem tudnam ezt csinalni. De egyébként az ötlet jó, köszönöm, hogy próbálsz segíteni!
aug. 8. 13:04
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!