Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire számíthatok arra...

Mennyire számíthatok arra hogy próbaidő után el fognak küldeni?

Figyelt kérdés
Szeptember elején fog lejárni a próbaidőm. Kórházba dolgozok orvosírnokként de sajnos még 2 hónap után se tudtam mindent megtanulni. Ketten vagyunk az osztályos iro1dában és a rendelőbe is kettő orvosírnok van. Sajnos már egyszer beszélt velem a főnővér hogy többet kellene kommunikálnom, kérdeznem, azt szeretné mindent én csináljak gyakorolnom kell. A kolléganőm és a rendelős két orvosírnok is panaszkodott már a munkámra. Amikor szabira ment a kolléganőm mindig az egyik rendelős jött fel mert nem akartak egyedül hagyni. Én addig a rendelőbe mentem le. Az jobban megy jobban szeretem. Viszont a héten egyedül hagytak osztályon és nagyon sok hibám volt, a zárójelentések kódolásába is voltak hibák. El is húzódott minden egyedül most először vtam. A rendelős kolléganőm mondta hogy ő a kolléganőmet 2 nap után egyedül hagyta és sokat kérdezett kénytelen volt megcsinálni. Adott papírokat ami segít a zárójelentéseknél de a betegfelvételt minden mást jegyzeteltem de elvileg mégse jól tudom. Az a baj hogy nincs nagyon ideje senkinek hogy lassan sokat gyakoroljon velem én meg nehezen tanulok jegyzek meg mindent. Eléggé pörögni kellene gyorsan csinálni én meg lassú vagyok.
aug. 10. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha annyira problémás vagy nem fogják megvárni, hogy leteljen a próbaidő.

Miért várnák meg?

aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5/7
aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem számíthatsz rá. A próbaidő vége előtt fognak elküldeni.
aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ettől még egyszer sem biztos hogy elküldenek,nyugi.
aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Helyedbe magamtól jönnék el
aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem megy, lehetne önkirtikád.

Egyébként megint ott a helyzet kulcsa, le is írod, csak nem veszed észre


"beszélt velem a főnővér hogy többet kellene kommunikálnom, kérdeznem"

aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért nekem ez a munka nem tűnik agyműtétnek. Szedd össze magad, tanulj, ha valami nem megy, merj kérdezni, abból tanulsz. Belerázódsz és kisujjból menni fog.

Ha nem teszed, akkor valószínű kiraknak, igen. Gondolom oda azért találnak mást.

aug. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy kórház.Örülnek, ha találnak embert, aki megcsinálja.Nem fogják kirakni.
aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként valóban stresszes, ismertem orvosírnokot. Biztos, hogy kolléganő ugyanolyan szutyok módon tanulta meg. Úgyhogy ez most helyzetfüggő.
aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!