Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi nettó 300 megtakarítás...

Havi nettó 300 megtakarítás ezekkel a feltételekkel mennyire számít jónak?

Figyelt kérdés

Most kezdtem új helyen, és mivel júniusban töltöttem a 24-et, az adókedvezmény miatt még egy évig nettó 410-et keresek. Fix 110-ért (tehát rezsi + közös költség beleértve) találtam egy szobát. Tudom, hogy sok, viszont legalább csak egy lakótársam van, a lakás szép, és jó az elhelyezkedése is.


Így viszont marad nettó 300-am.

Személyzeti étkezés alatt ebédet biztosítanak (így ha főzök, az max. gyakorlásból lesz), reggeli-vacsorát pedig intézem hideg kajaként, amit spórolósan megoldok. Ezen felül egyedül szabadidőre költök, ha költök (nem vagyok nagy vásárlós, szóval most ilyen shoppingolást stb. nem veszek számításba).


Mennyire jó ez így, ha végül az jön ki, hogy átlagban min. kb. nettó 220-240-et meg tudok takarítani havonta?


Köszönöm előre is a válaszokat!



aug. 5. 11:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Bitangjó!
aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!