Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sok Pestre költözött 35-40...

Sok Pestre költözött 35-40 éves ex egyetemistának hol siklott totálisan félre az élete?

Figyelt kérdés

Iskola után többen nagy mellénnyel felköltöztek Pestre egyetemre, majd utána karriert építeni. A diploma meg is lett, de még mindig fizetéstől-fizetésig élnek és szobát(!) bérelnek többed magukkal. Autóra sincs pénzük.


Kontrasztként én érettségivel új építésű lakást vettem hitel nélkül, van egy normális kocsim és több évnyi megtakarításom. (Nem felvágásnak, csak példának szántam).


júl. 26. 21:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
cool story bro
júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%

Te sem vitted sokkal többre tanulatlan proliként, mint a büfészakot végzett vidéki nagymellényűek.


Én magánklinikán praktizáló radiológus orvosként 37 évesen rendelkezem az albán tengerparton nyaralóval, Budán a 2. kerületben lakással, Szentendrén családi házzal, valamint befektetési céllal a 13. kerületben lakással ami ki van adva albérlőknek.

júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Én már óvodába is saját kocsival jártam a saját luxusvillámból. Tök gáz életed lehet, ha neked csak érettségi után sikerült.
júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

amikor 2 noname kamus összekerül, abból mi fog kisülni?


Előveszem a bekészített popcornt.

júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 IgaziÚriember ***** válasza:
20%

Egy művelt, értelmiségi családból származó embernél nem az ilyen fika dolgok a mérce mint autó és lakás mint nálad, innen is látszik, hogy már a szüleid is buta prolik voltak akárcsak Te.


Én ezeket a dolgokat (lakás, autó) 18 éves koromban megkaptam a szüleimtől és a folytonos anyagi támogatást épp ezért tanulhattam azt amit akartam és élvezhettem az életemet. Egészen a PhD elvégzéséig támogattak, onnantól pedig a saját lábamra álltam, jelenleg durván 3 óra effektív munkavégzéssel keresek nettó 3,2 - 3,6 milliót contractorként teljes home officeból AI Researcher munkakörben. Nekem a pénz és az anyagi dolgok mellékes, az viszont egyáltalán nem hogy egy hatalmas szaktekintély vagyok a saját területemen és rendkívül piacképes tudásom van. Míg te egy mezei érettségivel valami jelentéktelen csicskamunkát végzel és oda sikerült eljutnod ahonnan normális családból születő emberek kezdték a pályájukat.

júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Sok Pestre költözött 35-40 éves ex egyetemistának hol siklott totálisan félre az élete?


Pesten.

Mármint, hogy Pesten maradtak, és nem költöztek el valami másik országba.

júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A cudar Gyurcsány-Orbán korszak. Dereng valami?
júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Nagy király vagy bástya, megyünk leszedni :D
júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom milyen körökben mozogsz, de én akikkel együtt dolgozom Pesten, azért elég jó életszínvonalon élnek. De persze ott is vannak jobban, és rosszabbul fizető állások.
júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
38%

Énnekem az apukám NER-es borász, és én is az leszek. Mindenem megvolt mindig, és meg is lesz mindörökké. G Mercit fogok választani amikor meglesz a jogsim jövőre.

Az én életemhez képest mindenki élete kisiklott. Orbán Viktor az én boromat issza.

júl. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!