Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság miért ilyen nehéz...

Manapság miért ilyen nehéz munkát találni?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy 18 éves fiatalként nincs semmi pénzem, tehát kéne egy munkahely... de sajnos nekem nincsen semmi kapcsolatom akin keresztül biztos munkahelyet tudnék szerezni, tehát maradt az online munkakeresés és önéletrajz-beadogatósdi. Beadtam a fényképes önéletrajzom legalább 150 helyre abból kemény 1 hely jelzett vissza, de ahhoz hogy ott tudjak dolgozni vidékről fel kellene költöznöm Budapestre, és a fizetés sem volt olyan hogy abból én egy albérletet tudjak fenntartani és rakjak is félre belőle, tehát ez tárgytalan... a többi hely mind elutasitott vagy vissza sem jelzett. Ti hogyan találtok/találtatok munkahelyet, akik hasonló cipőben vannak mint én?

júl. 26. 20:46
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Felőlem dolgozhatnál nigériai cégnek is 5milliárdért, akkor se válaszoltad meg a kérdésem.
júl. 27. 07:51
 22/30 anonim ***** válasza:
74%
Hidd el, ez mindig hasonlóan volt. Korábban sem kapkodtak az emberért.
júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
21%

Hallottál arról, hogy most válság van tesó?


Az meg, hogy ha vidéken élsz, és nem tudsz felmenni pestre, akkor minek jelentkezel pesti állásokat? Mit gondoltál egyáltalán? Te se értelmiségi munkákra jelentkezel gondolom. Nem csoda h nem hívtak vissza, ha számodra teljesen irreleváns céghez jelentkezgetsz....

júl. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Te honnan szedted össze azt, hogy én irreleváns cégekhez jelentkeztem? 100%-ban csak a végzettségemhez és a munkahelyek elvárásaihoz szabva jelentkeztem, a pesti állás meg "home office"-ként hirdette magát de végül kiderült nem az volt...
júl. 28. 16:22
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
jaja persze, azért nem írnak vissza mert releváns pozikra írsz. jelenleg alapból sincs olyan szakma amiből 150 állás meg lenne hirdetve egyáltalán online, de mesélj még :)
júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Visszairnak csak elutasitással.. De viszont amúgy ha nem tudsz normális választ adni, hanem próbálod itt feltételezni hogy bolond vagyok, akkor miért irogatsz ide?
júl. 30. 09:50
 27/30 anonim ***** válasza:
16%
Jah persze vissza írnak :) Mi lenne ha szójáték, meg saját magad fényezése helyett elkezdenéd végre felfogni a szituációt inkább? Bár igen, látszik, hogy nem értelmiségi esetről van szó, különben nem azon pörögnél, hogy vissza írnak-e vagy elutasítanak, hanem arra próbálnál meg rájönni, hogy miért nem sikerül...
júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Te valami nagyon haszontalan vagy. Inkább töröld magad az oldalról
júl. 31. 19:37
 29/30 anonim ***** válasza:

Először gyakornoki munkára kell jelentkezni ..ahol sajnos nem lesz valami jó fizetés

Vagy bevállalod, hogy gyakornok vagy abban a szakmában amit választottál és keresel nettó 250-300-350et , viszont számíthatsz arra hogy fejlődik a tudásod, és egyre több pénzt is el fogsz tudni kérni …vagy elmész egy éppen megfelelően fizető állásra , de onnan nem lesz előrelépési lehetőséged, és mindig annyit fogsz keresni amennyit éppen adnak.

Viszont az is igaz, hogy egzisztenciat ad a papír

szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Munkaügyi központban regisztrált vagy?
okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!