Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság miért ilyen nehéz...

Manapság miért ilyen nehéz munkát találni?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy 18 éves fiatalként nincs semmi pénzem, tehát kéne egy munkahely... de sajnos nekem nincsen semmi kapcsolatom akin keresztül biztos munkahelyet tudnék szerezni, tehát maradt az online munkakeresés és önéletrajz-beadogatósdi. Beadtam a fényképes önéletrajzom legalább 150 helyre abból kemény 1 hely jelzett vissza, de ahhoz hogy ott tudjak dolgozni vidékről fel kellene költöznöm Budapestre, és a fizetés sem volt olyan hogy abból én egy albérletet tudjak fenntartani és rakjak is félre belőle, tehát ez tárgytalan... a többi hely mind elutasitott vagy vissza sem jelzett. Ti hogyan találtok/találtatok munkahelyet, akik hasonló cipőben vannak mint én?

júl. 26. 20:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
35%
* nyelvtudással irány a fiverr, ytjobs, upwork, legtöbb helyen semmi papírt nem kérnek és több 100 $-t meg tudsz keresni.
júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 IgaziÚriember ***** válasza:
12%

"Irodai informatikus végzettségem van + angolul és németül is folyékonyan beszélek, C1 nyelvvizsgám van mindkettőből, és ez nem elég sehová"


Ha csak ennyit tudsz felmutatni akkor mit csodálkozol azon hogy a kutyának se kellesz? Javaslom egy piacképes szak elvégzését / továbbtanulást IT vonalon, hogy ne egy word és excelbszogató titkárnő legyél hanem komoly szaktudással rendelkező piacképes Úriember, mint én vagyok. Nekem törölni kellett a profilomat linkedinről annyi állásajánlatot kaptam folyamatosan, hogy szétspammelték az e-mail fiókomat.

júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nem a kutyának sem kellek... egy lefingott állást kis pénzért könnyű találni de azt nem értem hogy egy jobbfajta állásra hogyan kerülhetnék be protekciós nélkül?
júl. 26. 21:35
 14/30 anonim ***** válasza:
83%
mondjuk úgy hogy elvállalod a lefingott állást, majd aha lesz munkatapasztalatod, akkor jelentkezel a jobb állásra vagy cégen belül váltasz.
júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgy tűnik nincs más választás
júl. 26. 21:51
 16/30 IgaziÚriember ***** válasza:
6%

"egy jobbfajta állásra hogyan kerülhetnék be protekciós nélkül?"


Úgy hogy jobbfajta végzettséggel rendelkezel nem ilyen fikával.

júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
71%
Jobb munkák le vannak osztva cimboráknak, NER-es haveroknak,pártkatonáknak. A rosszul fizető nehéz munkára meg megversenyeztetik az dolgozókat a külföldi vendégmunkásokkal.
júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Te vagy mán egy fika. Nincs időm tanulni és eladni a lelkem az iskolának, hogy egy redvás papirom legyen. Hamar kell kezdeni dolgozni és félrerakott pénzből kimenni külföldre
júl. 26. 22:03
 19/30 A kérdező kommentje:
#17 igen itt csak felszopás útján lehet haladni, amire nem vagyok hajlandó
júl. 26. 22:05
 20/30 IgaziÚriember ***** válasza:
12%

Pedig a redvás PhD papíromnak köszönhetően keresek AI Researcher pozícióban vállalkozói szerződéssel havi nettó 3,2 - 3,6 milliót egy svájci cégnek dolgozva teljes home officeból.


Mindenesetre sok sikert a külföldi munkavállaláshoz úgy hogy büdös a munka számodra és egy végzettség nélküli selejt vagy, tolongani fognak érted a jobbnál jobb ajánlatokkal külföldön! :)

júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!