Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy törtènhettet ez? Valaki...

Tomszi 21 kérdése:

Hogy törtènhettet ez? Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés

Anyukám árú feltöltökènt dolgozik egy boltban nèha be segít a pènztárban is. Mikor haza jött a munkából olyat mondott , hogy nem igazán értem pedig èn eladónak tanultam:D

Nègy vásárló fizetett nála ma, egy volt amelyik 90eFt felét fizetett a többi 50eFt alatt,amin ledöbentem , hogy 78eFt pènztárhiánya lett.Pènztárzáráskor minden rendben volt, ekkor elvitték a pènzt töle az irodába ezután jött a munkatársa a hiánnyal hogy az irodában lèvő számítógép többet mutat mint ami a pènztárban van anyu kèrdezi hogy lètezik hisz minden rendben volt. Állítólag kètszer nyomta meg a dupla nullát vagy valami ilyesmi, kèrdezi hogy akkor ezt most ki kell fizetnie ès azt mondták hogy nem majd lekönyvelik vagy ebben az èrtèkben szednek össze blokkokat de ez nem egyszer előfordult már de eddig nem volt ekkora összegü hiány.

Nem tudom felfogni, hogy az egyik helyen mindent rendben mutat akkor a másik hogyan lehet más ès hogyan tudják elkönyvelni?



#Pènztárhiány
júl. 25. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
pfühh
júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nem tudom felfogni,"


Ez az informatika rákfenéje. Nálunk is van, hogy 3 gép teljesen más végeredményt mutat. Láttunk már ilyet, nem is egyszer. Igaz, nem bolti pénztárgépnél. De ezek után ezt is el tudom képzelni...

júl. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem csak vele történt ez már meg majdnem heti rendszerességgel a többi munkatársával is megtörtènik hogy pár ezer forintnyi hiányuk van. Nem èrtem mièrt nem nèzetik meg a pènztárgèpeket ès a rendszert hiszen ez szerintem nem normális dolog, èn legalábbis így gondolom. Mi van ha tènyleges hiány van ès simán elkönyvelik ez csalás ha még nincs hiány csak a gèp rossz ès kifizetik azaz meg károsítja a dolgozót így ez is csalásnak számít, így mindkét formában már büncselekmény. Vagy csak èn reagálom túl.
júl. 26. 08:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem keletmezett pénztárhiány, csak a kasszából nem lett kiütve a levett készpénz!


Anyukádat meg próbálják lehúzni, hogy ne kelljen fizetést adni!

júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!