Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként tervezői...

Pályakezdőként tervezői állásra gépészmérnök végzettséggel bruttó 400 ezer forint reálisnak mondható vagy kevés?

Figyelt kérdés
Csongrád-Csanád megye.
júl. 25. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Én érettségivel, készletellenőrként nettóban keresek ennél többet.

Így szerintem kevés.

júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a duplája elfogadható.
júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Passz, de szerintem valami más lenne a fontos(abb) első pályakezdő melónál: mit tanulhatsz náluk és mennyire segíti az majd a továbblépést jobb minőségű, tapasztalatot igénylő célpozícióban. Ha ezekben kifejezetten jó a kínált munka, érdemes elvállalni, ha az éhhalálnál 20 fillérrel többet fizetnek.
júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én így elsőre kevésnek gondolnám, legtöbb diplomás simán megkeres ennyit, ugyanakkor mindenhol azt olvasom, hogy mennyire lemaradtak a gépészmérnöki bérek a többi diplomástól, így lehet, hogy már ez az átlag. Mindenesetre érdemes több helyre beadni, megnézni, hogy ki mit kínál, majd választani. Ha nincs más, akkor fogadd el, és majd lépsz tovább.
júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon-nagyon jól lehet keresni gépészként ( főleg tervezőként ) ,csak nem ebben a retek összerakóországban.

ÜDv egy nagyon jól kereső Ausztriában dolgozó kollégád :)

júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gépészmérnök egyetemi diplomával tervezői állás bruttó 400 ezerért? Szerintem nagyon kevés. Szinte éhbér. Biztosan találsz jobb fizetésért. Tudom hogy a gépészmérnökök nem keresnek jól de azért egy bruttó 500-600 ezer elérhető pályakezdőként ezen a területen is. Persze ha nem találsz jobbat akkor el kell vállalni idővel remélhetőleg emelni fognak.
júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"ÜDv egy nagyon jól kereső Ausztriában dolgozó kollégád"


Mi az a nagyon jó bér amit keresel? (Pusztán kíváncsiságból)

júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy diplomával rendelkező ember elmegy bruttó 400 ezerért, akkor mi lesz azokkal akiknek mondjuk nincs végzettségük, csak érettségi? Ezeknek az embereknek akkor még kevesebbet fognak ajánlani..szerintem társadalmi szempont is az, hogy az emberek értelmes béreket kérjenek, és az is meg tudjunk élni tisztességesen akinek adott esetben nem volt lehetősége a diplomára
okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább nettó 400 ezer lenne a reális.
okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!