Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van más is aki nem tud évek...

Van más is aki nem tud évek óta munkát találni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mindent próbáltam már. BTK-s diplomám van, és tudom hogy nem a legjobb, viszont nem gondoltam volna hogy ennyire nem lehet SEMMILYEN munkát találni vele. Próbáltam már a professiont, a joblinet, a linkedin-t, cégek honlapján keresztül jelentkezni, ismerősökön keresztül, 100x átírtam már a CV-m. És a takarítótól az irodáig mindent megpróbáltam már.

Van más is aki ennyit vesződött vele? Esetleg tudtok ajánlani még oldalakat, mesélni tapasztalatokat bármi?


Csak beszélgetős kérdésnek szánom, nem veszekedős és egyebeknek!



júl. 24. 14:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
50%
30: más helyzet, szerintem.
júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Kedves 27. Így fogok cselekedni a továbbiakban is.


Kedves 28. Utána nézek köszönöm szépen! Szoktam magánban néha tanítgatni, de természetesen nem bejelentve.


Kedves 29. Látszik, hogy nem olvastad vissza, mert leírtam hogy dolgoztam egyetem mellett. Nem a szakmámhoz valót, mert kasszáztam, de két évet végig dolgoztam egyetem mellett és ez benne van az önéletrajzomban.


Kedves 30. Igen, ettől független vannak ismerőseim akik egyáltalán nem dolgoztak egyetem mellett és simán sikerült nekik 1 hét után elhelyezkedni. Tény, hogy sajnos ezek között a szaktársaim és közöttem van 2-3 év. De sose kérdeztem rá részemről egy interjún se, hogy mennyi a fizetés, és nagyon gyakran megtanultam a cég történetét is, hogy mutassam, utánuk néztem. Maximum arra tudok gondolni amit egy korábbi kedves válaszoló mondott, hogy nem jó a hozzáállásom, és képtelen vagyok erőteljes és határozott lenni + kamuzni. Ebben látok realitást és gondolkozom is rajta.

júl. 25. 16:37
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem végzel egy OKJ-t?
júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
75%
33, az megint 1-2 év.
júl. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy munka + tűzvédelmi OKJ-t csinál, akkor a Kínai nyelvtudsással simán elhelyezkedik valamelyik gyárba. A Samsung pl. nettó 780-ért keres munkavédelmist kínaival
júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Miért nem mész el idegenvezetőnek a nyelvtudásoddal?

aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
#36: Ahhoz kell szakirányú végzettség.
aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!