Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van más is aki nem tud évek...

Van más is aki nem tud évek óta munkát találni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mindent próbáltam már. BTK-s diplomám van, és tudom hogy nem a legjobb, viszont nem gondoltam volna hogy ennyire nem lehet SEMMILYEN munkát találni vele. Próbáltam már a professiont, a joblinet, a linkedin-t, cégek honlapján keresztül jelentkezni, ismerősökön keresztül, 100x átírtam már a CV-m. És a takarítótól az irodáig mindent megpróbáltam már.

Van más is aki ennyit vesződött vele? Esetleg tudtok ajánlani még oldalakat, mesélni tapasztalatokat bármi?


Csak beszélgetős kérdésnek szánom, nem veszekedős és egyebeknek!



júl. 24. 14:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
22%
Ugy gondolod egyedul te nem tudsz a 8 milliard emberbol?
júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, sokszor igen. Mert nem egy ismerősöm néz le emiatt engem, hogy nem találtam egy hét alatt munkát mint ők. De pontosan ezért érdekelne mások tapasztalata, és hogy esetleg mit tudtak ellene tenni.
júl. 24. 15:05
 3/37 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem kezdtél el valami mást is tanulni azóta? Szakmát, stb?
júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
29%
Igen volt hogy 2 évig nem. Most sincs munkám
júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 29 éves vagyok már és szeretnék valami munkatapasztalatot és pénzt, mert semmi de semmi nincsen. Anno nem éltem az ingyenes OKJ-s képzéssel, sajnos nem tudom most már hogy megy ez, de igen lassan azon gondolkodom, hogy tanulni kellene még valami szakmát, annak ellenére hogy nem vagyok fizikai beállítottságú.
júl. 24. 15:15
 6/37 anonim ***** válasza:
60%

Nem lehet, hogy nem jól van megírva a CV-d?

Milyen nyelveken beszélsz? Mi a diplomád?

júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
56%
Interjúkra behívnak, csak aztán nem téged választanak, vagy oda sem hívnak be? Én a helyedben átnézetném karriertanácsadóval az önéletrajzomat. Hol keresel munkát? Mert azért az sem mindegy, hogy egy kisvárosban vagy nagyobb városban/fővárosban.
júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Természetesen lehetséges, csak nehéz megértenem mi lehet a probléma vele, mert mindenki mást mond.

Nyelvész diplomám van és három nyelven beszélek, köztük van az angol, meg kettő ázsiai.


A karriertanácsadó jól jöhet köszönöm. Budapesten keresek munkát, és kb. 25 jelentkezésenként hívnak interjúra, de nem túl sikeresen sajnos.

júl. 24. 15:45
 9/37 anonim ***** válasza:
48%

Melyik ázsiai nyelvek, mármint pl. koreai cég van itt, kínai cég van itt, ezek nem jöhetnek szóba? Ritka készség ázsiai nyelvet beszélni, érdemes megnézni, előnyre tudod-e váltani.

Egyébként az nem derült ki, dolgoztál-e már valahol, mit, és miért nem hasonló területen dolgozol tovább. Ha első melót keresel, akkor pályakezdőnek nevetségesen idős vagy, plusz ha 29-ig kihúztad munka nélkül, gyanús, hogy rutinos felelősség- és munkakerülő is.

júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Kínait beszélek igen, de nem volt sajnos egyelőre még szerencsém vele elhelyezkedni.

Sajnos nem, nincs egyáltalán munkatapasztalatom (csak diák), mert nem tudtam elhelyezkedni sehol se már egyetem előtt fiatalon se. Ezért mentem egyetemre, de két éve fejeztem be, és sajnos így sem sikerült.

júl. 24. 16:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!