Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel foglalkozol és mennyi a...

Mivel foglalkozol és mennyi a nettó fizetésed?

Figyelt kérdés
Elègedett vagy vele? Igen / Nem

júl. 23. 10:18
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Na most komolyan srácok az elején olyan jò válaszok jöttek.
júl. 25. 11:58
 22/50 anonim ***** válasza:
48%
Ezeknél a kérdéseknél előbb utóbb mindig megjelennek a csóró prolik, akiknek teljesen hihetetlen, hogy bárki is többet keressen mint ők, aztán elkezdenek trollkodni, mert azt meg ugye szégyellik leírni, hogy valójában mennyit keresnek.
júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
88%
Én pénztáros vagyok nettó 280-290 szokott lenni
júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

24# Sajnos igazad van. Bekapcsolt náluk az irigysèg.


Pedig volt olyan akinek jòval kevesebb a fizetése, de mégis azt írta, hogy szereti a munkályát ami tökre jó és becsülendő.

júl. 25. 12:11
 25/50 anonim ***** válasza:
75%

#24

Nem az a hihetetlen, hogy valaki nettó 300nál többet keres, hanem a pökhendi, bicskanyitogó, fellengzős, nagyképű stílus, ahogy ezt leírja, az a gond.

júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
28%
#27: Hagyjuk már. Az én válaszomban semmi ilyesmi nem volt, mégis a béka segge alá lett pontozva. Igenis az fáj nektek, hogy más jobban keres.
júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
26%
Én azért kételkedek, mert valójában nagyon kevesen keresnek ennyit és azért nagyon-nagyon meg is kell dolgozniuk. Ilyen időpontokban nem lenne idejük és lehetőségük ide jönni. Bár itt most 18 óra után volt és az rendben, de máshol nem.
júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
79%
Nem állítom 100-ra, hogy tényleg kamuztak itt. De vannak az oldalon bőven és így problémás.
júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
20%

"Én azért kételkedek, mert valójában nagyon kevesen keresnek ennyit és azért nagyon-nagyon meg is kell dolgozniuk. Ilyen időpontokban nem lenne idejük és lehetőségük ide jönni."

Hát akkor erre most rácáfolok, mert én NAGYON sokat keresek és közben szinte semmit sem dolgozok. Tulajdonképpen megöl az unalom egész nap, ezért is lógok itt.

júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
88%

Műszerész vagyok, 1 műszakban, vidéki régóta "dögledező" gyárban. 350 ezer a fizum általában, de 300 és 400 között szokott ingadozni, attól függ milyen a az adott hónap.

A munkámmal alapvetően nincs bajom, nagyon laza, igazából nagyrészt netezek, olvasgatok, szóval nem kell megszakadni.

A lóvé szar, ez tény, de effektív munkára leosztva azért annyira nem rossz.

A mindenkori magyar, hivatalos átlagbérrel bőven ki lennék békülve amúgy.

júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!