Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel foglalkozol és mennyi a...

Mivel foglalkozol és mennyi a nettó fizetésed?

Figyelt kérdés
Elègedett vagy vele? Igen / Nem

júl. 23. 10:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
35%
Prostituált. Havi nettó 5000€.
júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
60%

Ügyiratkezelő: 250-E felett.


Hát is-is. Alapvetően kevés, a munka mégsem kevés, valaki sírna is tőle. Ellenben a "szerencsés" életkörülményeimhez - általában probléma nélkül - bőven jó és marad is belőle. Még úgy is, hogy párom k.b. a felét kapja. Simán jól élünk ketten együtt. Nem igazán van egzisztenciám, viszont számomra bizonyos módokon mégis szerencsés és nagy problémának is tartom a hozzáállást a kifejezéshez. Munkában a szakmámmal tudnék magasabban lenni, de egyelőre elfogadom és szeretem a csapatot. Két eddigi szakmám között vagyok középúton. Illetve igazából tervben lesz majd még egy szakma, ami valójában teljesen más lesz. Úgyhogy lehetnek majd változások.

júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
69%

Programok szervezése, projektek tervezése nonprofit szektorban.

380 nettó.

Nem vagyok elégedett. Korábban jó volt ez a fizetés, de nincs emelés, az árak meg mennek fel. Sok minden megváltozott az utóbbi 5 évben.

júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
37%
Szoftverfejlesztő, nettó 1,2M, nem vagyok elégedett.
júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
12%
Full stack fejleszto. Br 2,6 millio + bonusz + home office tamogatas. LinkedIn profilt atallitom, hogy nyitott vagyok uj ajanlatokra ha osszel nem emelnek legalabb 20 szazalekot.
júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
77%
Matematikatanár, nettó 424 ezer a fizetésem.
júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
76%
#5 éhen azért ne halj.
júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
19%
#7: Nem mindenki az életbenmaradásért küzd az életben.
júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
54%

Főállásban átlag nettó 400e, mellékállás hullámzó 50e-500e-ig, mikor milyen a hónap, mikor mennyi időm van rá, forgalomfüggő, stb.


Nem vagyok elégedett. Főállásom rengeteg időmet veszi el az életemből, másodállásomra emiatt kevés időm jut, így kiszámíthatatlan a bevétel. Ez az év még végig megy így, február-márciusban meglátom, hogy emelnek e bért a főállásomban, ha nem akkor lépek is onnan, úgyis kezdem már unni.

júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
60%
Rakodó munkás (árúszállittó) vagyok, 177 a nettóm. Szeretem csinállni
júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!