Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan fejezzem ki, hogy más...

Hogyan fejezzem ki, hogy más munkahelyekről is várok még visszajelzést?

Figyelt kérdés
Jövő héten állásinterjúra megyek. Nyilván tudom, hogy a legtöbb helyen azt mondják, "majd értesítjük", meg ilyesmik. Viszont ide kevés a jelentkező, nagy a fluktuáció. Meg tudnám oldani a bejutást, kell is a pénz, de várok visszajelzéseket más, közelebbi melóhelyekről is. Ha esetleg azt mondják, szimpatikus vagyok nekik és kezdhetek, hogyan reagáljak? Ilyenkor mi a diplomatikus megfogalmazás?

júl. 22. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Én nem olyan régen elkezdtem dolgozni egy gyárban, de idő közben kaptam egy jobb ajánlatot egy másik cégtől ahova korábban beadtam a jelentkezésemet, így a próbaidő alatt felmondtam a gyárban.
júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Lehet is jelezni hogy más helyről is vársz visszajelzést, nehogy azt higgyék ők az istenek.
júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
ELkezdesz doglozni, a három hónapos próbaidö alatt bármikor abbahagyhatod. Ha közben lesz jobb ajánlat, akkor odamégy, ha nem, maradsz
júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Én ezt szoktam: Nagyon szimpatikus vagy illetve a felajanlott lehetőség is tetszik,

de mivel már megìgértem egy masik cégnek is, hogy az ő interjújukon is részt veszek, így szeretném őket is meghallgatni. Amint lezajlik az is utána jelentkezem a döntéssel. Ennyi.

júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Csak annyit mondasz, hogy “ más munkahelyekről is várok még visszajelzést”.


Ha jelzed az interjún, hogy több cégnél interjúzol és te is ugyan úgy szűröd a helyeket, mint ők a jelölteket, akkor magasabb lesz a becsült értéked.

júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznosak voltak! :) Ment a zöld kéz!
júl. 22. 22:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt olyan, hogy az interjú után egyből hívtak hogy felvennének. Mondtam, hogy megtisztelő, de még egy hét van hátra egy másik folyamatból, ahova főosztályvezetőnek kerestek nagyjából dupla fizetésért, így mindkettőnknek jobb, ha azonnal jelzek, amint onnan van döntés. Teljes mértékben megértették, a másik pozi nem jött össze, szóltam és kezdtem a következő hétfőn, azóta is ezen a helyen vagyok.
júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!