Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Napi bejelentés próbaidő...

Napi bejelentés próbaidő alatt szerintetek nem fura?

Figyelt kérdés
Szóval ledolgoztam az 1 hetes próbaidőt. Kérdezték hogy megyek e kövi hét ,de megint efoba jelent be még nincs meg az új Kft mert oda akar bejelenteni a régire mâr nem😅 Viszont én nem akarok ilyen fajta dilemmât ,hogy ez mikor történne meg.Amúgy ellenőriztem minden napra bejelentett efoba ,és a fizetést is megkaptam. De azért nem akarom ezt hónapokig vagy inkàbb hetekig csinàlni. Azt meg nem tudom,hogy a régi Kft helyett mikor lesz meg az új ,de az biztos hogy nem kamu mert jönnek hozzà az új cég miatt kérdezni stb. Ez szép és jó ,de nekem rendes bejelentett munka kell nem olyan ,ami semmit nem ad tb,nyugdíj stb. Viszont megint munkàt talàlni sem egyszerű 🫣
júl. 19. 22:16
1 2
 11/14 krwkco ***** válasza:

"Ja csak bánom mert nincs màs meló."

Akkor nem jól tetted.

Kivárhattad volna, amit megírtam a 6-osban.

aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor hónapokig vàrhattam volna ,miközben folyamat jöttek érdeklődők a bolti munka irànt és hàtam mögött hívogatta őket ....én meg úgy gondoltam nem egy életbiztosítás vagyis nem biztos a munka.A kolléga azt mondta a főnöknek senki nem felel meg és màr ő is jelezte ,hogy abszurd amit művel...meg volt mâr annyi féle bejelentéses verzió volt ,akit nem jelentett be. Nyilvàn keresek folyamat éd kaptam visszajelzést. Szóval most kitartól
aug. 13. 11:52
 13/14 A kérdező kommentje:
Ment az igérgetés,ha új Kft lesz akkor megkapom a rendes bejelentést. Most lett új Kft és elém nyomta az egyszerűsített papírt ,hogy akkor most az új kft-ra.
aug. 13. 11:54
 14/14 anonim ***** válasza:

Ennyit a szavahihetőségéről...


Remélem már tudod, hogy részedről mi a jó döntés?

aug. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!