Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Napi bejelentés próbaidő...

Napi bejelentés próbaidő alatt szerintetek nem fura?

Figyelt kérdés
Szóval ledolgoztam az 1 hetes próbaidőt. Kérdezték hogy megyek e kövi hét ,de megint efoba jelent be még nincs meg az új Kft mert oda akar bejelenteni a régire mâr nem😅 Viszont én nem akarok ilyen fajta dilemmât ,hogy ez mikor történne meg.Amúgy ellenőriztem minden napra bejelentett efoba ,és a fizetést is megkaptam. De azért nem akarom ezt hónapokig vagy inkàbb hetekig csinàlni. Azt meg nem tudom,hogy a régi Kft helyett mikor lesz meg az új ,de az biztos hogy nem kamu mert jönnek hozzà az új cég miatt kérdezni stb. Ez szép és jó ,de nekem rendes bejelentett munka kell nem olyan ,ami semmit nem ad tb,nyugdíj stb. Viszont megint munkàt talàlni sem egyszerű 🫣
júl. 19. 22:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
31%
Nem furcsa. Sok cég csinálja így!
júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Sokáig úgysem húzhatja, mert ugyanannál a cégnél egy hónapban maximum 15 napra jelenthet be így. Egyébként örülj neki, hogy így több a nettód pár napig. :D
júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog bejelenteni allandora sehova sem!


Eleve ugy beszeltetek meg, hogy egy honapban 15 napot fogsz dolgozni?

Mert igy annyit lehet.

A tb-d fizeted?

igy tappenzre sem tudsz menni.

júl. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy beszéltük meg hogy 1 hét egyszerű bejelentés utánna rendes.
júl. 20. 09:13
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Napi bejelentőn egy napot se dolgoznék. Nah jó akkor ha már it tart a dolog , hogy kajára kell a pénz. De akkor is valtanek wz elso pillanatban ha lenne más lehetőség
júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 krwkco ***** válasza:
55%

Ahogy írták, EFO-ban legfeljebb 15 napig tud foglalkoztatni a régi KFT és 15 napig az új. Tehát az nem állhat elő, hogy örökké EFO-ban alkalmazzanak. És úgy tűnik, hogy bejelentés nélkül, teljesen feketén, nem mernek senkit dolgoztatni.

Úgyhogy a következő lépés vagy munkaszerződés vagy "viszlát" lesz.

Hogy melyikre nagyobb az esély, az a körülményektől függ:

- Ez egy olyan munka, ahol egy kipróbált ember értéket képvisel? Akkor a "próbaidő" valós és csak az adminisztrációt akarják csökkenteni.

- Vagy olyan munka, ahova szinte bárkit fel tudnak venni és érdemes két hétig EFO-val dolgoztatni.

- És átlagon felül jól szerepeltél vagy sem?

júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Havi 15 napot tud így bejelenteni, addig oké, utána jogszerűtlen.
júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Eljöttem mert sosem fog bejelenteni én meg nem leszek balek
aug. 11. 20:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja csak bánom mert nincs màs meló.
aug. 13. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!