Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy pályakezdő...

Mennyit keres egy pályakezdő optometrista?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy merre, itt belföldön érdekel első sorban.

Tervezek szakmát váltani, látszerészetet korábban elvégeztem, de az optometrista szakirány is érdekel, bevállalok rá pár évet ha érdemes belefogni.

amiben vagyok szakmában most nagyon alulfizetett mindenütt. Ebből ki akarok lépni.

Aki optikában járatos legyen szíves írni erről pár infót ha tud, köszönöm.


júl. 3. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne ilyen kamu pozíciót pályázz meg hanem végezd el az orvosit és legyél szemsebész, magánklinikán több milliót megkereshetsz műtétek számától függően.
júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
32vagyok, nem sikerült korábban jól az érettségim. 4 szakmám van, alulfizetett semmi az egész. Jobb szakma érdekel amivel önállóan tudok normális jól fizető piacképes munkát végezni.
júl. 3. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Már mondtam, inkább legyen 1 darab normális, piacképes végzettséged (pl: orvosi egyetem - szemész spec.) mint 4 értéktelen selejt. 32 évesen még bőven fiatal vagy ahhoz, hogy komoly karriert építs ki, 40 éves korodra már milliomos leszel csak bele kell tenni a kellő időt és energiát. Optometristaként az életben nem lesz jól fizető állásod, a szemsebészek 1 hónap alatt megkeresik azt amit ők 1 év alatt.
júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, talán 42 éves korára lenne belőle pályakezdő szakorvos. Tisztára megérné biztos.

Vannak szakmák amik egy kor felett már nem mennek, pl az orvosi pont ilyen.


Ennyi erővel legyen űrhajós.

júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Témához illő, a témában jártas személy válaszát várom. Mik a tapasztalatok?
júl. 3. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!