Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit tudsz félre rakni egy...

Mennyit tudsz félre rakni egy hónapban?

Figyelt kérdés

jún. 30. 12:39
1 2 3
 11/22 Senior Séf ***** válasza:
86%
A nyugdíjamat az utolsó fillérig félre tudom tenni, csak akárhová teszem, hó közben mindig megtalálom.
jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
9: Mert itt az efféle kérdések mindig erről szólnak, egymást túllicitálni. Bárki mennyit beírhat, bármekkora blődséget még olyan is, aki mamahotelban lakik otthon vagy munkája sincs.
jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%

Általában 200k.


Elvileg ebben a hónapban számíthatok egy "magasabb" fizetés emelésre, így mostantól lehet picit több lesz, mert minden többletet majd félre akarok rakni.


De ez olyan félre rakás, hogy TBSZ számlára rárakom és elfelejtem, hogy létezik.


Ezen felül van egy kisebb összeg, amit extra költségek fedezésére rakok el.

jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

Mondjuk mosolyogtató, hogy ha bevallom, h havi 130 ezret félre tudok tenni, az nem hasznos. 😁


Valójában egy fillért sem tudom félre tenni, mert 100 ezer forint a nettóm az Orbánfhürer és a FideSS miatt. 😭😭😭😭 Kérem ennek a felpontozását.

júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%
Mivel szüleimmel élek, akár az egészet félre tudnám tenni, de amúgy a 80%-át szoktam azonnal félrerakni, amint megjön a pénz. A maradékot beosztom a hónapra, de általában ez is megmarad nagyrészt.
júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
30%
Minimum a kommentelők háromnegyede szerintem is kamu, mert ilyen egyszerűen nem létezik.
júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most éppen nehéz válaszolni, mert mínuszban vagyok és többen tartoznak nekem egyszerre. De megpróbálom levezetni. Előző hónapban maradt 50-ezrem, most összesen 90-ezerrel tartoznak hárman, 80-ezret ki kellett fizetnem nyaralásra, párom éppen nem tudott adni a nyaralásra és így ő is benne van a tartozásokban, mínusz 60-ezernél vagyok. (Le tudok menni mínuszba.) Ha nem lennének tartozások, a 80-ezres nyaralás ellenére lenne 30-ezrem.


35/F

júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17+

Vagyis májusban maradt 50-E, amikor pedig Pécsen üdültem. Ugyanígy számítok július végére is, a szállás ugyebár már le van tudva. Nem tudom, hogy aug.-ra lesz-e ilyen tervem. Jó lenne valójában minden hónapban 50-ezret tovább vinni. Régen volt sok pénzem így összegyűjtve, de problémák történtek és sokkal rosszabb lett a pénz.

júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
61%
Havi nettó 250 ezer mindig megszokott maradni.
júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Bizonyitekot kersz 16 os?

10 voltam

júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!