Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Győrben Wolt-os futárként...

Győrben Wolt-os futárként mennyit lehet megkeresni egy átlagos hónapban, bicajjal, vagy robogóval futárkodva?

Figyelt kérdés

Egy másik dunántúli városban lakom, itt nem rossz, 2500 az órabér, viszont nem lehet mindig annyit foglalni, amennyit akarok, mert kicsi ez a város.. ezért gondoltam, hogy felköltöznék Győrbe, ha sokkal jobban megérné ott. Viszont ott albérletben kéne lakni, tehát alapból kb 150.000 mínusszal indulok.

Átalányadózó vagyok évek óta, van más projektem is, úgyhogy ezt a havi 90.000+ könyvelőt nem is számolom, az eddig is elment havonta.

Viszont azt mondták nekem, hogy ott nincs órabér fixen, hanem a teljesített feladatok után van a pénz. Gondoltam, elég nagy a város, biztos sok a rendelés, de sok futár is lehet, szóval hamar elviszik előlem a rendeléseket.

Mennyit lehet ott havonta összeszedni, ha valaki heti 4-5 napon át futárkodik (már ha tud foglalni ennyit), mondjuk 9-17ig, vagy 10-18ig?

Főleg a robogós, vagy rolleres, és a bicajos érdekelne hozzávetőlegesen, de akár az autós is, csak az jelenleg nincs. Van esetleg tapasztalata erről valakinek?


ápr. 10. 14:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a Foodora is érdekelne ilyen téren, de jelenleg a Woltnál vagyok, gondoltam így könnyebb átkérni magam másik városba, mintha újra fel kéne vetetni magam egy céggel.
ápr. 10. 14:43
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
2-3 milliót
ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most merre vagy?
ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!