Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8 órából 6 órába mentem át,...

8 órából 6 órába mentem át, mégis 8 órás bért kaptam, ki hibázott?

Figyelt kérdés

Egy folyószámlánk van itthon. És ma egy utalásnál vettem észre hogy mennyi bért kaptam. Férjem kapja az smst ha pénz jön. Annyit mondott hogy jött fizetésed, ő meg mit foglalkozik azzal hogy mennyit küldtek.

Ilyenkor mi van? Ezt vissza kell fizetni? Vagy lehet észre sem veszik? Semmilyen módosításról nem kaptam papírt a cégtől, hogy levettek 6 órába. Ha utólag akarják mondjuk aláíratni vissza dátumozva, abba menjek bele? Vagy jelezzem én nekik ezt a túlfizetést? Most akkor ki hibázott?


jún. 27. 14:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#9 pontosan válaszolt. A szerződést szóban módosítottátok, most pedig - nagyon helyesen - írásban is megteszitek.
jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!