Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkalehetőségek...

Milyen munkalehetőségek vannak, ahol 8 órás munkarend van érettségivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Olyan munkát keresek, ahol napi 8 óra munka van és lehetőleg minden vasárnap szabad.Nincs szakmám csak érettségim.Konkrétan olyan állásokra gondolok, mint a bolti eladó, konyhai kisegítő stb...

Tudnátok ilyeneket mondani?


máj. 17. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Én például vezető szoftverfejlesztő vagyok érettségivel. 8 órát mondjuk még életemben nem dolgoztam egyhuzamban, de 2-3 előfordul. Hétvége mindig szabad.
máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Fordítva ülsz a lovon. Nem értesz kb semmihez de diktálni akarsz szabályokat meg elvársz. Ez nem így megy a munka világában. Valamid adnod kell azért, hogy kapj is cserébe.


Az ilyen munkahelyre amit leírtál, meg kb minden hozzád hasonló, tanulatlan ember pályázik. Szóval esélyed bekerülni kb a 0-hoz közelít.


Mi hasonló embereket veszünk fel, de munkaerő közvetítőn keresztül. A múltkori meetingen mondta a közvetítős hölgy, hogy 1-2 nap leforgása alatt, akár 100 embert is tud hozni az irodai, betanított munkára. Na ekkora a semmihez nem értő emberekből a mennyiség a piacon.

máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha semmihez nem értesz akkor menj ausztriába valami selejt munkát végezni amit éppértelmű ember nem csinálna meg. Még úgy is fogod érezni, hogy meg is vagy fizetve és becsülve (az egyébként helyi viszonylatban fosnak számító fizetéssel)
máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem értek semmihez.19 éves vagyok, tavaly érettségiztem, és olyan suliba jártam, ami nem adott szakmát
máj. 17. 12:28
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt ne mondjátok, hogy egy Coopba sem tudnék elhelyezkedni pénztárosként.Vagy oda is kereskedelmi diploma kell?
máj. 17. 12:29
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

nem kell hozzá kereskedelmi diploma, de kb minden munka nélküli eladóval 18-64 év között versenyzel az eladói pozícióért. Ezek közül többnek van tapasztalata, mint akinek nincs.


Ha csak érettségid vagy és ilyen fiatal + betanított munkákat keresel, akkor az azt jelenti, hogy nem értesz semmihez.

máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Bármelyik fizikai meló? Ha esetleg angolul tudsz akkor egy jobb szálloda, fizetés nem sokkal jobb, de borravaló szokott lenni. Ha tudsz vezetni akkor buszsofőr. De képzés nélküli fizikai munkákra mindig van kereslet. Rakodómunkás, takarító, reptéri bőröndrakodó, biztonsági őr. De én a te helyedben megpróbálnék közeljövőben valamikor valamilyen szakmát tanulni vagy egyetemet levelezőn
máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudok vezetni és apám is buszsofőr egész jól keres, viszont 21 éves korig nem lehet elkezdeni rá a jogsit.Akkor magyarán 2024-ben 19 évesen egy szimpla érettségivel nem lehet dolgozni.
máj. 17. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Dehogynem lehet.

Rengeteg helyre (főleg nyáron) keresnek pincért, takarítót, eladót.


Irány a profession.hu és keresgélj.

máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem itt kellene munkát keresni, hanem egy erre szakosodott weboldalon
máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!