Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bérből és fizetésből élők! A...

Bérből és fizetésből élők! A fizetésetek hány százalékát költitek lakhatási költségekre havonta?

Figyelt kérdés

Kérem csak azok válaszoljanak, akik bérből és fizetésből élnek, a befektetéseikből, örökségből élők ne.


A lakhatási költségek alatt értem az albérleti költséget, közös költséget, vagy lakáshiteltörlesztőt, rezsiköltséget.



jún. 25. 19:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
24%
Kérdezőcske pedig még mindig nem fogta fel, hogy sem egy családnak, sem egy egyénnek nincs napi, heti, havi, évi lakhatási, élelmezési, közlekedési és egyéb költsége. Az más kérdés hogy a béredet, fizetésedet amit te például elköltesz azt mennyi időre osztod le. Rezsi egy részét 2 havonta fizetjük. Az milyen költség? Egyszerre adtunk ki 2 havi vízdíjat. Ha albérletet szerződés szerint fél évente fizetem előre, az milyen költség? Nem havi, mert fél évente egyszerre egy nagyobb kiadás. Ha nincs "közös költségem" mivel saját tulajdonom van, minden az ÉN költségem az akkor már nem költség.?
júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Akkor a te véleményed/költséged itt irreleváns, mert a kérdés azokhoz szólt, akiknek havi lakhatási költségük van - a lakosság többsége.


Direkt írtam azt is bele, hogy kitartottak ne írjanak. De kössed az csak az ebet a karóhoz, hogy nem fogod fel, hogy mi az, hogy havi lakhatási költség.

júl. 16. 18:04
 33/33 anonim ***** válasza:
Csak tudjad: A "kitartottság" és a "csóróság" között vannak azért arany középutak: Takarékosság, normális életvitel, jó családi kapcsolat, esetleg családdal, barátokkal, kollégákkal kölcsönös segítség a melóban, lakhatás megteremtésében.És nem sírni, panaszkodni és várni a sült galambot. Tudom, ezek helyett lehet haverokkal bulizni, beb.szni csavarogni minden este.
júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!