Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bérből és fizetésből élők! A...

Bérből és fizetésből élők! A fizetésetek hány százalékát költitek lakhatási költségekre havonta?

Figyelt kérdés

Kérem csak azok válaszoljanak, akik bérből és fizetésből élnek, a befektetéseikből, örökségből élők ne.


A lakhatási költségek alatt értem az albérleti költséget, közös költséget, vagy lakáshiteltörlesztőt, rezsiköltséget.



jún. 25. 19:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

Az 50 milliós ingatlanvásárlás nem tartozik a havi lakhatási költségek közé??

Ebben az a baj, hogy ezt a pénzt nem lehet az utcán találni és lehajolni érte. Tudod miből van?: A HAVI fizetésekből.

jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
17%

Ha megcsináltattam a fürdőszobát a múlt hónapban, akkor annak a költségét beleszámoljam egyben?


És ha hetente kapok fizetést, nem havonta akkor igazából a havi rezsit nem kell most belevennem, mert az nem HAVI hanem HETI fizetésből van? 🤣🤣🤣

jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Aki azt írja hogy csak rezsi mert saját lakás/ház az nem gondol a felújítás költségeire?
jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
De, sokan gondolnak arra előző, de a kérdező azokat lehurrogja.
jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
50%
Na persze, itt mindenki milliomos. Nekem több, mint az 50%-a, pedig csak egy kis garzont bérlet. Nem tudom, hogy csináljátok.
jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
17%
#25: Nem mindenki csóró.
júl. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
17%
Hogy csináljuk? Van egy 60 nm-es tetőtéri téglalakás jó szigeteléssel, egyedi gázfűtéssel. A rezsi kb 40 ezer forint (közös költség, víz, gáz áram). Lakás hitel nincs. Ha csak azt számoljuk, akkor ha csak két minimálbért keresnénk akkor is 15% alatt lenne. Hát így.
júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
24%
Sziasztok. Nekem is saját házam van tehermentesen , viszont korszerűtlen a fűtés ( gaz ) , ami télen eléggé kellemetlen összegeket tud hozni, így a rezsi (gáz +minden ) télen 80-90eft. Az a kérdés , hogy a fűtés korszerűsítés mikor hozná vissza az árát .. még nem számoltam utánna .
júl. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
37%

Tessék vigyázni előző! A fűtés korszerűsítés a kérdező szerint már nem havi költség!

Csórókámnak az a lényeg, hogy ne maradjon pénz elsejére.

júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
29-eske még mindig nem fogta fel, hogy mi a különbség a havi költség és az egyszeri kiadás között. 🙄
júl. 16. 16:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!