Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kontrollerek mennyire tartható...

Kontrollerek mennyire tartható a munkaidő?

Figyelt kérdés
Belefértek a 8 órába? Vagy sokat kell túlórázni? Hétvégén is dolgoztok?

jún. 24. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cégfüggő. Nekem nagyjából tarható, ritkán vannak túlórák. A feleségem viszont szinte minden nap legalább 1 órával tovább bent van. Az előző munkahelyén (ahol szintén kontroller volt), ott meg gyakorlatilag órát lehetett igazítani hozzájuk, mert 16:00-kor mindenki felpattant a helyéről.
jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen kiszámítható. 23:10-kor megy az utolsó metró, utána leadjuk a beszedett büntetések összegét és mehetünk haza. Buszos / villamosos kollégáknál sincs váratlan túlóra.
jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam állásinterjún, ott napi 9,5 óra a munka, amire még elmondás szerint "előfordul" kb. egy óra túlóra, cserébe pénteken hamarabb elmehetsz - ha nem kell túlórázni, egyébként amikor tudod, lecsúsztathatod.

A kártyás belépés miatt alapvetően nézik a munkaidőt, ha Neked jó, hogy X nap 12 órázol máskor meg délben hazamész akkor okés, de gyerekek mellett ez vállalhatatlan volt nekem.

jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!