Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélyem szobalány munkára...

Van esélyem szobalány munkára külföldön?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Valaki tud nekem segíteni, hogy hol, hogyan tudnék megbízható állást találni külföldön szobalány pozícióba? Tapasztalatom nincs ilyen munkakörben, eddig eladóként dolgoztam leginkább. Angolul beszélek erős középfokon, németül sajnos nem, csak pár szót ismerek. Ausztria, Svájc, Hollandia, Spanyolország, Ciprus mind megfelelő lenne nekem.

Találtam több ilyen hirdetést is, de az összesnél kérnek tapasztalatot és a legtöbb csak lehúzós "munkaközvetítő".



jún. 21. 15:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lényegtelen hol vagy/ vagyunk szobalányok ez a legalja munka otthon is , Svájcban is bárhol.


Itt sokunkat a pénz motivál ennyi.


Nyílván nekem se ez az életcélom, haladok a némettel szóval remélem nem is sokáig kell ezt csinálni.


10-es! Szólj az utcában, hogy mindennap mindenkinél kipucolod a wct, szólj ha tetszett.



Még a munka hagyján lenne... Mert dolgozni mindenhol kell, de amikor ott vannak a szarrágó magyarok akik nem különbek nálad, mert ő is egy szaros vendégmunkás, mint te aki mindennap megaláz ott a baj.



Vannak jó helyek is, de nagyon nehéz megtalálni. Menni kell, keresni próbálkozni mert még a Magyarországon lévő minimálbérhez képest ez is jobb .. sokszor elkell viselni a szart, azt is hogy egyedül vagy kint.



Nekem itt jó magyar kollégáim vannak, a meló szar 6 órában vagyok csak de van 2 szarrágó jugoszláv vén kva akik folyton csesztetnek mindenkit de 1800 euro / hó... Nekem meg becsúszott hitelem van de csak decemberig maradok, és megy ki a fb csoportba " hotelek ahova ne menj" érdemes belépni megnézni mielőtt kimész valahova

aug. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!