Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélyem szobalány munkára...

Van esélyem szobalány munkára külföldön?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Valaki tud nekem segíteni, hogy hol, hogyan tudnék megbízható állást találni külföldön szobalány pozícióba? Tapasztalatom nincs ilyen munkakörben, eddig eladóként dolgoztam leginkább. Angolul beszélek erős középfokon, németül sajnos nem, csak pár szót ismerek. Ausztria, Svájc, Hollandia, Spanyolország, Ciprus mind megfelelő lenne nekem.

Találtam több ilyen hirdetést is, de az összesnél kérnek tapasztalatot és a legtöbb csak lehúzós "munkaközvetítő".



jún. 21. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor közvetlenül keress ne közvetítőn keresztül pl Ausztriában elfogadják ha csak angolul beszélsz.

Írd oda az önéletrajzba.

Ams.at itt tudsz keresgélni ez az osztrák munkaügyi központ honlapja.

jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerezz itthon 2-3 hónapos gyakorlatot és máris van gyakorlatod!
júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit sikerült intézned, kedves kérdező?
júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én ezt csinálom legalja munka. Oké hogy jobb a fizu, mint otthon. Eltudsz menni nyelvtudásnélkül sok szarragó magyar közé.


A munka része meg ha finnyás vagy kb egésznap wct pucolsz, vendégek haját mosod fel, a szaros véres ágyakat húzod át és ezt napi 8 óraban! Kb 2 perced van puccba vágni egy napi szobát kb 15- max 20 perced van puccba vágni egy utazó szobát.


Nem eltakarítgatsz, mint otthon hétvégén menni kell, hogy a segged is elhagyod.


Ez a keserű valóság nem az amit a tiktokon látsz h " jajj de jó, meg melóka után medence meg jakuzi" úgy elfáradsz nem végére hogy örülsz ha fingani tudsz.


Azért is írom le, mert hozzánk is jönnek nagy arccal, hogy " csak takarítani kell" de wct nem tudja kipucolni meg nem is akarja , húzza a száját, a port se törli le... Jönnek itt a kikent kifent műszempillás, műkörmös macák aztán egy nap után hurrognak, mert szar a meló...

aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pasik is takarítanak? Mennyit tudsz vele keresni?
aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen vannak szobafiúk is. Ugyanannyit , mint a szobalányok . Helye , tapasztalat, nyelvtudás válogatja netto 1500-2200 € / hó ellátás szállás ingyenes , nem vonnak a nettóból
aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez kezdőnek jó pénz. Melyik ország ez?
aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ausztria
aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azóta volt "szerencsém" megtapasztalni milyen Ausztriában szobalánykodni. A #4-es válaszoló szóról szóra tökéletesen leírta milyen.
aug. 5. 00:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem tetszett?
aug. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!