Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem egy állásra...

Jelentkeztem egy állásra profession.hu oldalon tegnapelőtt. Ma újra felrakták a hirdetést. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Megtekintette a munkaadó az önéletrajzom. Ezt írja az előzmények között. Ma újra felrakták a hirdetést. Ez akkor elutasitó válasz az összes többi jelentkező felé és felém is? Vagy más oka is van ha újra hirdetnek egy pozíciót?

jún. 14. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem hiszem, hogy ma újra feltették. Arról lehet szó, hogy nem vették le tegnap óta.
jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Június 8.án tették fel a hirdetést Szombaton, majd most ma friss jelzéssel van fent az oldalon.
jún. 14. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Semmit nem jelent.


A Profession-nek nagyon hülye hirdetési csomagjai vannak, folyamatosan bug-os rendszerrel.

Amikor valaki hirdet náluk, két dolog van meghatározva. A hirdetési időszak, és a hirdetési frekvencia.


Van akinek a hirdetése 1 hónapig megy és 3 naponta megjelenik, meg van akinek 3 hónapig és csak hetente 1-szer jelenik meg.

A legszebb az egészben, hogy sz*rul működik, a 3 naponta megjelenő van hogy 1 hétig nem frissül, míg a hetente megjelenő meg minden nap, vagy akár egymás után 3-szor is felkerül.


Lemondani pedig nagyon macerás. Minden hirdetői adminisztrációt megbonyolított a Profession, cserébe egy lópikula a szolgáltatás amit nyújtanak.

jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Szar a cvd
jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3


Én azt hittem a cégek HR osztálya kénye kedve szerint rakhat fel az oldalra álláshirdetést. (nyilván ne ingyen használják az oldalt)

De én nem tudtam hogy folyamatosan megújuló hirdetésekkel (is) bombázzák az álláskeresőket.

jún. 14. 14:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Régebben volt rá lehetőség, hogy mindig csak manuális indítással kerüljön ki hirdetés, így csak akkor jelent meg újra ha a megrendelő rányomott.

Akkor még az volt a konstrukció, hogy X hónapra fért hozzá a cég a hirdetőfelülethez, és Y alkalommal való hirdetés volt benne az árban, azon felül pedig minden további megjelenés extra díjas.


De ez mára már nem elérhető.

Ma már úgy néz ki, hogy egy pozícióra egy hirdetés van, ami 31 napig lesz látható.

Ezalatt pedig hirdetési csomag függvényében, 1, 3, 4 vagy 5 alkalommal egy másolat készül, ami "előrébb sorolódik", természetesen megkapva az új dátumot, és ott marad 24 vagy 36 órára, utána abban a pozícióban jönnek elé az újabb hirdetések.

Ezért tűnhet néha úgy, hogy "újra felrakták". De ha a legelső alkalom kevesebb, mint 31 napja volt, akkor nem újra felrakták, csak "előrébb sorolódott".


Itt van hozzá a csomag-rendszer:

[link]

jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Nem rólad álmodtak.
jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!