Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol járhat az a DPD csomag...

Hol járhat az a DPD csomag amit csomagpontra irányíottam át, és tegnapelőtti a várható kiszállítási ideje?

Figyelt kérdés

DPD-nél e hét hétfőn másnapi lakcímre szállításról kaptam az éresítést,

amit rögtön csomagpontra irányítottam át, ezt a rendszer azonnal visszaigazolta, viszont a csomagom azóta sem tudom hogy mit csinál, miközben a VÁRHATÓ kiszállítási dátuma továbbra is másnapi. (vagyis, múltbeli)

A csomagponton is hiába kerestem eddig személyesen, azt mondták hogy az hozzájuk sem érkezett meg.


(Ezen azért is csodálkozom mert ugyenezt az átirányítást eddig többször sikeresen megoldották, megkaptam másnap rendben, lakcím helyett csomagponton, vagyis a kb húsz eddigi, idei rendelésemből ez a legelső amikor a "várható kiszállítási dátum" a múltban ragad és nem tudom mi történik.)


A DPD-t is hívtam telefonon, de az egy átverés: kizárólag automata válaszol, előregyártott szöveggel, kezelőt végül SEM kapcsolnak, bárhová is nyomogattam és ígérték hogy emberrel beszélhetek.. így költöttem el rájuk is párszáz forintot, hiába.



#DPD lakcímről csomagpontra ÁTirányítás #csomag végül EMIATT nem érkezik meg
jún. 13. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig más nem maradt, mint az ügyfélszolgálat próbálgatása.

Esetleg emailt írni

jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Csomag nyomkövetés a weboldalukon mit mond?
jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A nyomkövetés a weboldalukon változatlanul ezt mondja, most kértem le:


"

Csomagátirányítás megerősítve

Címzett:

...

...

1055 BUDAPEST

Magyarország

Súly:

0.70 kg

Termék:

Classic (B2C)

Kiszállítási dátum

2024-06-11"


Vagyis, tegnapelőtti a várható kiszállítási dátum.


DPD weboldalán űrlapot töltöttem ki ma reggel, eddig nem kaptam választ.

jún. 13. 19:59
 4/7 A kérdező kommentje:

Változatlanul semmi, a csomagom 3 nappal ezelőttre "várható".

Természetesen ideírom ha történik valami az ügyben. (Ha már egyszer megnyitottam a topikot, okulásképpen másoknak.)

jún. 14. 09:15
 5/7 A kérdező kommentje:

Semmi... Még mindig "június 11" a várható, másnapi kézbesítési dátum. Egy hete most már. Teljesen összezavarta a rendszert, hogy a szokásos, hozzám legközelebbi csomagpontra irányítottam át...

:-(

jún. 17. 22:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Megérkezett. Ha nem avatkozom be, vagyis engedem lakásra, már másnap találkozom vele, így viszont hét további bolyongás után ért a háromszáz méterre lévő csomagpontra.
jún. 21. 11:03
 7/7 A kérdező kommentje:
*...egy hét további...
jún. 21. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!