Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Profession jelentkezést...

Profession jelentkezést elutasíthatják túl magas bérigény miatt?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy munkára a Profession oldalon, amire szerintem az elvárások szerint megfelelek. Nem kerestek fel engem a cégtől, csak egyik nap kaptam egy emailt, hogy elutasították a jelentkezésemet, viszont a mai nap újra felrakták a pozíciót.

jún. 10. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nyílván el, nem is értem miféle együgyü kérdés ez.
jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván igen. De ha tök reális bért adtál meg, akkor ne foglalkozz az ilyen cégekkel.
jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem reális bért adtam meg, talán minimálisan többet az adott pozícióhoz viszonyított elvárásokhoz. Viszont akkor nem értem, hogy miért nem tájékoztatnak arról hogy túl magas bért adtam meg, vagy miért nem beszéljük meg, mert lehet hogy én is rugalmasabb lennék. Így azt is gondolhatom, hogy a szakmai tapasztalatom miatt nem felelek meg.
jún. 10. 14:34
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
3: Sajnos az ilyet szinte soha nem fogják megmondani. Tudod úgy áll ehhez a cég, hogy ez neki arcvesztés, ha írásban jelez ilyet. Interjún már mondtak nekem ilyet, hogy most nem tudtak adni ennyit.
jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem gondolod, hogy a szellemi szinteddel volt a gond? Minden mondatodból lejön, hogy nem a legélesebb kés vagy a fiókban.
jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt olyan hogy meg kellett adni fizetési igényt a jelentkezéskor (profession). Felhívtak, elmentem az interjúra, végül jóval kevesebbet ajánlottak volna, persze morcos lettem, legközelebb ilyenkor inkább már akkor kérdezek rá hogy mennyi az annyi ha hívnak.
jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5. válaszoló:


Ahogy látom csak a saját idődet rabolod itt a válaszaiddal, nincs jobb dolgod?


A többieknek köszönöm a válaszokat.

jún. 10. 16:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze egyértelmű hogy el
jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bármiért elutasíthatnak. Maximum sok dolgot nem írhatnak meg vagy mondhatnak meg (pl. azért utasítottak el mert nő vagy, meleg vagy, nem tetszett a HRsnek a hajszíned stb.)
jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szoktam felvételiztetni, sosem ajánlottunk kevesebbet, mint amit a jelentkező kért. Ha a bérigénye magas, elutasítjuk. Nyilván azért kért annyi pénzt, mert annyit akar keresni. Egy olyan munkavállalóval nem vagyunk előrébb, aki már a kezdetekkor sem elégedett a fizetésével.
jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!