Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennél az állásnál mennyi a...

Ennél az állásnál mennyi a reális bérigény többi lent?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy jelentkeztem erre az állásra, hogy már van egy gazdaságinformatikus diplomám és egy B2es nyelvvizsga.


Az egyetem alatt 6 hónapig voltam üzemeltető gyakornok ahol hasonló feladatokat láttam el.


Interjúra már behívtam a jövő héten. Ami kérdéses, hogy nem tudom mekkora bér igényt mondjak mivel a tapasztalat nincs meg de hasonló munkakörben már dolgoztam picit.


máj. 7. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Hasonló paraméterekkel (Postgre, Oracle, SQL, Zabbix, Python, Git, Bash) én 2,5 éves tapasztalattal keresek br 1,3 milliót budapesti multinál.


Viszont tekintve, hogy csak fél éces gyakornoki tapasztalatod van és vidéki KKV én annyira nem ereszteném el az igényt, nagyjából br 600-700k körül lőném be.

máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1

Vidéki cégről van szó szinte teljesen pályakezdő a kérdező mert az a félév nem olyan sok.


Szerintem inkább olyan bruttó 450e-550e a reális.

máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 IgaziÚriember ***** válasza:
78%
Kb annyit nézek ki ebből a vidéki névtelen fiszfasz cégből hogy mimimálbérre bejelentve nettó 250 borítékban.
máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!