Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzban hogyan lehet...

Önéletrajzban hogyan lehet ízlésesen jelölni a bérigényt? Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Nekem sem tetszik, de kötelező megadni...

máj. 2. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem kotelezo.
máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

Nekem "nincs" benne. Oda sem, ahol kérnek (kötelezni nem kötelez egy hirdetés semmire).


Pontosabban, hely függvénye. Ugye az alap alapból az lenne, hogy pozícióhoz írjuk mindig a bérigényt. Hát az a helyzet, hogy mivel egyedi önéletrajzom van, nem fogom minden egyes jelentkezéshez szerkesztgetni.


1. Ha nagyon akarom a helyet:

Oda amúgy is megy mellé egy cover letter is, majd abban benne lesz.


2. Ha szívesen venném a pozíciót, de nem kapálózok érte:

Van egy rész, ahova be tudom illeszteni az önéletrajzon, de kicsit megbontja az alap layout-ot, összképet.


3. Ha tetszett a hirdetés alapján, de csak elmegy:

Beleírom az e-mail törzsszövegébe.


4. Ha csak egy a kismillióból amire unalmamban jelentkeztem:

Nem írok bérigényt.


5. Egy apróság, az önéletrajzomon alapból is rajta van...az egyik design elem körvonalánál, 0.5 pontos betűmérettel, a háttér színskálájának sötétebb árnyalatával.

Ha pedig valóban beszélgetésre kerül sor, és nem akarják elmondani a saját sávjukat, mielőtt engem újra megkérdeznének, akkor közlöm, hogy ott van az önéletrajzomban (és ha engem választanának sem fogok oda menni dolgozni).

máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Ha fix elképzelésed van, utolsó sorba "Bérigényem bruttó abc Ft alap bér."

Ha intervall, akkor "Bérigényem az egyéb járandóságok függvényében bruttó abc-xyz Ft alap bér.

Nem kell túlbonyolítani.

máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

"Nekem sem tetszik, de kötelező megadni"


Miért nem tetszik, talán ingyen akarsz dolgozni vagy olyan birka vagy hogy amennyit mondanak annyiért vállalod?

máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Bérigényem: _______ Ft
máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Ki szoktam emelni rózsaszínnel. A rózsaszínt a legtöbb ember ízlésesnek találja.
máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem írom bele, mondják meg ők mennyit ajánlanak, aztán vagy tetszik vagy nem. Pl. kifogtam egy olyan jól fizető mellékállást, ahol megkérdezték mennyi a bérigényem, én meg visszakérdeztem ők mennyire gondoltak. Olyan összeget mondtak, amit el sem akartam hinni és eszembe nem jutott volna annyit kérni, maximum a felét, de inkább még annál is kevesebbet. Rosszul jártam volna ha én mondom be az összeget.
máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Amikor én felvételiztem személyesen, és megkérdezték, azt az összeget mondtam, amekkorát az előző munkahelyemen kerestem.
máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Akkor elég nagy marha voltál... Bocs.:)
máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Spóroltam a karakterrel, de űgy látszik hiba volt. Azt az összeget azért mondtam, mert annál többet szeretnék kapni. De szerintem az egyértelmű, hogy annál többet adnak ha meg akarnak tartani. Hülye azért nem vagyok. De ők sem.
máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!