Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyar Postán milyen egy...

Magyar Postán milyen egy állásinterjú?

Figyelt kérdés

Holnap megyek a postára interjúra, kézbesítőnek.

Akik voltak postánál interjún, mire számíthat? Miket szoktak kérdezni?

Illetve ott helyben az interjú után megmondják hogy felvettek-e?



jún. 2. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Írni, olvasni tudsz?

Akkor fel is vagy véve.

Viccen kívül, de ennyinél többre ne nagyon számítsál.

A Magyar Postától, mindenki aki csak teheti, menekülnek.

Hatalmas emberhiánnyal küzdik a cég, már hosszú évek óta.

jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nalam a postavezeto korrekt volt, mert mondta, hogy a kozepiskolai jegyeim alapjan nem ide valo vagyok. Aztan elmondta, hogy a kezbesites nagyon kulimunka es ha tenyleg szeretnem csinalni, akkor legyek tisztaban azzal, hogy telen, a nagy hidegben, meg a nyari szakado esoben is menni kell...
jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
*azt ugy ertette, hogy kezbesitonek csak tenyleg az megy, aki annyira ra van szorulva, hogy mashol nem tud elhelyezkedni. Azon a postan pl az osszea kezbesito 8 osztalyt vegzett emberke volt, mashova nem vettek fel oket. :)
jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Pár éve csak csoportos "interjú" volt,az összes jelentkezőt egyszerre leültették,nagyjából elmondták miből áll a meló,aki vállalta egy papírra ráírta néhány adatát.Mire hazaértem már megjött az E-mail hogy lehet menni a központba elkezdeni a papírmunkát a belépéshez.
jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Jó pár éve volt egy próbálkozásom, kézbesítőnek. Mikor mondtam, hogy tudok kb. 100 km-t biciklizni, már fel is vettek... Végül én léptem vissza, mert az utolsó pillanatban kaptam más ajánlatot. Egyébként kb. éhbért adtak volna, 6 hónapos próbaidővel :(
jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem nehéz, kb bárkit felvesznek, vagy 20 éve emberhiány van ott.
jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És az interjú után megmondják hogy felvettek, mikor lehet kezdeni? Vagy ez hogy van?

jún. 2. 23:39
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Nekem igen, az üzemorvosira is elkültek. Azonnal kezdhettem volna.
jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Üzemorvos?
jún. 3. 00:33
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
igen, kellett üzemorvosi vizsgálat.
jún. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!