Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az olyan munka ahol...

Milyen az olyan munka ahol ruhát kell csomagolni?

Figyelt kérdés
2 héten belül új munkám lesz.. ruhacsomagolás Münchenbe... Az ilyen munka milyen? Van valakinek tapasztalata? Nehéz?

máj. 28. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ruhacsomagolós. Milyen lenne mégis...?
máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Fárasztó és egésznap futkosós állómunka. Nincs az a pénz...
máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 IgaziÚriember ***** válasza:
75%
Mit nem tudsz értelmezni azon, hogy ruhacsomagolás? Mindenesetre ne lepődj meg azon ha nem űrrakéták sugárhajtóművét kell megtervezned, hanem helyette ruhákat kell csomagolnod.
máj. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Józan ésszel végiggondolva valószínűleg lépésekre bontották, lehet, hogy mosás, gőzvasalástól indul, talán gépi hajtogatás, talán kézi, talán vállfás, talán tucatjával vákuumozott, és így tovább a raklapra pakolásig és fóliába tekerésig. Valamelyikbe bedobnak, időnként áthelyeznek máshova, ennyi várható.
máj. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 krwkco ***** válasza:
45%
Ha új ruhák, akkor a levegő tele lesz a különféle tartósító vegyianyagok kipárolgásával. Mint egy ruhaboltban. Csak erősebben. De most, hogy nem kell már fűtés, lehet hogy lesz elszívás, légcsere.
máj. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas.
máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Voltam ott pont 7 hónapot. Nem közvetlen Münchenben lesz, München mellett, nem messze a repülőtértől, Schwaig lesz a településrész, de néha Oberding Schwaig-nak írják.

W. Enikőn keresztül mész ki? Ha vele akkor a Caro Personalnál leszel felvéve, a raktár meg az ITG lesz.

Az a baj, hogy nem tudni hova leszel felvéve, melyik részlegre. Egy nagy raktárba leszel felvéve, ITG-be. Azon belül alapból több részleg van, nem is tudom mik vannak most. Más a munkakörülmény a Bayern München részlegén, meg más volt nálunk például a PUMAnál (azóta nincs ott a PUMA, most nem tudom mik vannak már bent, mert ahogy hallottam folyamatosan változik minden). Így nem is tudni mennyire lesz nehéz neked. Legelső napodon dől el, hogy hova kerülsz, milyen posztra.

Vannak a komissiózok, ők gyűjtik össze a megrendeléseket. A csomagolósok pakolják be a kartondobozkba, majd ragasszák le, aztán van pakolós részleg, akik a kamionokba pakolják be (ide csak férfiakat vettek fel). De még részlegen belül is vannak részlegek, ahol megint eltérések vannak a munkakörülményeket illetően, így emiatt se tudjuk megmondani milyen lesz.

Fizu az meg ilyen alap betanított munkásbér lesz, mivel betanított munkás leszel. 1es adókategóriába lesz olyan 1400-1500 Euros fizud nettóba, ebből jön majd le még neked a szállás. Nem sok, de betanított munkásként nem fogsz többet kapni sehol se.

Nem tudom, hogy hol lesztek elszállásolva, így tömegközlekedést se tudok mondani neked.

Kérdésed van írj ide vagy privátba és válaszolok rá.

máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szia igen a caron keresztül. De már egy éve náluk vagyok , csak a jelenlegi cég ami a BMW beszállítója becsődölt és mindenkit küldenek el... Úgy hogy ez az egyetlen jelenleg amit tudnak adni... A szállás meg saját lakás
máj. 31. 23:11
 9/12 A kérdező kommentje:
Milyen súlyok vannak? Te mit dolgoztál ott?
máj. 31. 23:23
 10/12 anonim ***** válasza:

"csak a jelenlegi cég ami a BMW beszállítója becsődölt és mindenkit küldenek el"


Mármint melyik BMW partneres? Ami a Regensburg mellett van? Mert az vicces lesz, mivel hétfőn pont az ottani munkával kapcsolatban keresnének meg. :D

Súlyok meg változóak, mivel ez attól is függ, hogy hova kerülsz. Ha csak kommis leszel, akkor nem kell nehezet emelned, mivel csak a dobozból fogod kiemelni a ruhaneműt, cipősdobozt emelsz, stb.

Csomagolóként a végére tud nehéz is lenni. Volt bőven olyan doboz, ami a végére simán 10kg lett, mert annyi cuccot rendeltek össze.

Én az online megrendeléseket pakoltam be a kamionokba. Most is oda akartam visszamenti, csak egy másik közvetítő, a Zeit magasról tojt rá mindere már nyár óta.

Helyileg hol van a szállásotok?

jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!