Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A minta motivációs levelek...

A minta motivációs levelek miért vannak tele önmagasztalással és a munka iránti elhivatottság nyálas közlésével?

Figyelt kérdés
Komolyan ez a HR-esek számára az irányadó, hogy kit tud egy ilyen hányingerkeltő szart minél jobban összerakni?
máj. 28. 07:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Mit nem értesz azon, hogy "motivációs levél", egyszerű barátom?
máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azon is szoktál vergődni, amikor a túró rudin az "Összetevők:" résznél az összetevőket sorolják fel, ugye?
máj. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor miért hazugságok szerepelnek a motivációs levélben, nem pedig a motiváció?
máj. 28. 07:57
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
az csak minta. a saját magad motivációját és leveled, életed kell belefogalmazni, nem másét. beleírhatod a negatívakat is, hogy "lusta disznó", "lassú", "xarok a világra típus" vagyok és hasonlók. csak akkor nem vesznek majd fel. azt írsz bele magadról, amit akarsz, csak akkor ne lepődj meg, ha sehova se kellesz.
máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
A motivációs levélben az szerepel, amit beleírsz, egyszerű barátom.
máj. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#4


Pont ez a kérdésem, hogy miért az érdekli őket, hogy ki tudja azt hazudni magáról, hogy "nem vagyok lusta disznó". Bárki képes rá.

máj. 28. 08:09
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
#6: Te sem vagy képes rá, egyszerű barátom.
máj. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De, nagyon is képes vagyok rá. Már egy csomó ilyet írtam, és mindegyikben remekül hazudtam.
máj. 28. 08:12
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
És mégsem vettek fel, egyszerű barátom? :(
máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De, már számtalanszor felvettek, aztán számtalanszor ki is rúgtak, mert rájöttek, hogy rühellem a munkát, csak épp a HR-es ezt nem volt képes megállapítani a motivációs levélből. Ezért se értem miért folytatják ezt a szar kiválasztási módszert, hogy ki tudja a legnyálasabban előadni magát, de ő dolguk. Ha nekik ez jó...
máj. 28. 08:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!