Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretett szakma távol, vagy...

Szeretett szakma távol, vagy inkább maradni a megszokottban?

Figyelt kérdés

Adott az hogy a lakóhelyem közelében dolgozom. Van másodállásom is, nem keresek rosszul a kettővel. De ezek csak munkák. Fejlődési lehetőséget nem rejtenek magukban, de közel van, aránylag el is vagyok velük. Nem utálom de nem is szeretem. Ugyanakkor lenne egy lehetőség ahol szakmailag tudnék fejlődni és olyan munkám lenne, amit imádnék a hobbim is lehetne. Csak majd 300 kilométerre kellene költözni miatta. Ráadásul a másodállásom és a jelenlegi főállásom értelemszerűen nem lenne. Az új munka nem hozna többet anyagilag. Viszont tudnék jövőképet építeni. Szeretném élvezném. És ott nem vegzálnának értékesítési tervszámokkal mint a mostani helyemen. Itt ez nagyon frusztrál. Emiatt nem széretem. Sőt néha már utálom is. A távoli helyen sajnos jobban össze kellene húzni a nadrágszíjat anyagilag de egy olyan melom lenne ami a hobbim is egyben.


Te melyik mellett döntenél?



2014. máj. 18. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a jövőképpel rendelkező "hobbim a munkám" lehetőséget választanám. Nagyon kevés ember van akinek ez megadatik. Drukkolok neked!

Nekem is közeli munkahelyem van és egy ideje halálosan unom. Szóval átérzem a helyzetedet :)

2014. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fel is vennének rögtön? Mennyire biztos, és mennyi időre? Fúha, amúgy ez tényleg nagyon nehéz kérdés, remélem, jól döntesz?
2014. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
-? +.
2014. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is az álommunkára szavaznék. Bár a nagy távolság engem is eltántorítana kicsit, mert a barátnőm nem szeretne költözni, de egyedül biztos mennék. Nálam viszont ez még csak elméleti kérdés, nincs álommunka, csak a "nem is rossz de nem az igazi".


Majd írd meg, hogy végül melyiket választottad! :)

2014. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!